Відбулося засідання Громадської організації

26 жовтня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 "Теремок" - центрі Софії Русової відбулося засідання Громадської організації «Асоціація освітян імені Софії Русової». 

 

На ньому були присутні науковці, педагоги-практики з Київської, Черкаської, Чернігівської областей.

 

Зустріч із колегами розпочалася з музичної композиції "Ми діти твої, Україно!".  Виступи вихованців  та педагогів закладу були високоестетичними та яскравими.

 

З вітальним словом до зібрання звернулася Швець Н. П., - начальник управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області, яка побажала присутнім і надалі впроваджувати педагогічні ідеї Софії Федорівни в сучасний освітній процес та продуктивної роботи протягом засідання тощо.

 

Завідувач дошкільного закладу - Федорченко Н. М., зазначила про те, що колеги "Теремка" вже десять років вивчають та використовують спадщину великої просвітительки, подякувала всім, хто долучився до сьогоднішньої вагомої події. 

 

Міжрегіональний семінар «Використання педагогічних ідей С.Ф.Русової у створенні нового українського закладу дошкільної освіти» розпочав доповіддю Зайченко І. В., доктор педагогічних наук, професор. Його  увага була зосереджена на стан сучасного русовознавства в Україні, найперші та насвіжіші бібліографічні  джерела, що стосуються викладу суті національного виховання, педагогічних принципів С. Ф. Русової тощо. 

 

Про оновлення дошкільної освіти у діалозі з С. Ф. Русовою, говорила Коваленко О. В., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету ім. Б Грінченка. Вона відмітила, про  необхідність взаємодії практиків та науковців, батьків. Олена Володимирівна зазначила, що апостол Правди і Науки - Софія Русова була і є великим гуманістом, діалог сучасників із цією великою українкою - вічний, бо її педагогічна  спадщина поза часом.  

Загалом програма зустрічі була насиченою виступами з досвіду роботи закладів освіти та сприяла обміну думок.