Про настановчі засідання міських методичних об'єднань

10 вересня в  дошкільному навчальному закладі № 6 "Крунк" відбулися настановчі засідання міських методичних об'єднань (далі ММО) відповідно "Фантазії образотворчості" (керівник Щербак Н. М. ) та новоствореного ММО "Скарбничка вихователя спеціалізованої групи" (керівник Вишневецька Т. Д.).

 

На них мова йшла про особливості роботи закладів дошкільної освіти у 2018-2019 н. р., про проекти планів роботи ММО, навчальну літературу до використання в освітньому процесі.

 

Під час роботи ММО "Фантазії образотворчості", Щербак Наталія запропонувала інтерактивну гру "Ім'я і колір", а Вишневецька Тамара - гру "Давайте познайомимося".

 

Це налаштувало на спільну роботу групи слухачів.  Загалом засідання пройшли в  дружній атмосфері професійного спілкування.                                                                                     

 

На ММО "Фантазії образотворчості" методист із дошкільної освіти міського методичного центру Терещенко І. А. звернула увагу на умови проведення вернісажу дитячої творчості "Чарівний дивосвіт лікарських рослин".

На ММО "Скарбничка вихователя спеціалізованої групи" значна увагу зверталася на роботу з посібниками для дітей, що мають різні нозології. Вчитель-дефектолог ДНЗ № 6 "Крунк", Савченко С. Ю., ознайомила присутніх  із профільними професійними посібниками, монографіями вчених  тощо у царині тифлопедагогіки. Цікавою була гра, "Послухай і скажи".

 

Дякуємо колективу "Крунка" за комфортні умови роботи.

Write a comment

Comments: 0