Пройшла настановча нарада з вихователями-методистами

27 вересня 2016 року у міському методичному центрі пройшла настановча нарада з вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів міста.

 

У роботі наради взяла участь завідувач міським методичним центром управління освіти та науки Славутицької міської ради Старовойтова А. О.  

 

Під час наради були обговорені такі питання.

Про нормативно-правове забезпечення функціонування дошкільної освіти у 2016/2017 навчальному році.

Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних (Лист Міністерства освіти і науки України від 25.07.2016 № 1/9-396). 

 

 

Про громадське обговорення громадського проекту Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля.

 

 Серед рекомендацій  засідання   вироблено наступні:

 

привести навчально-методичне забезпечення освітнього процесу дошкільних навчальних закладів у відповідність до переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України до використання у 2016/2017 навчальному році (офіційні веб-сайти Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та ДНУ МОН України «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» (www.iitzo.gov.ua).

 

Використовувати в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові освітні програми комплексного і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, схвалені науково-методичною радою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», науково-методичною радою міського методичного центру управління освіти та науки Славутицької міської ради та забезпечувати підготовку педагогів до їх використання.

 

Взяти участь у громадському обговоренні проекту Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля».  

Відгуки щодо проекту надсилати за адресою: domon@mon.gov.ua

Оставить комментарий

Комментарии: 0