Впровадження соціального проекту в дії

У травні 2016 року всі охочі мешканці Славутича мали змогу взяти участь у тренінгу від Громадської організації «Чернігів Європейський» та Чернігівського національного технологічного університету в рамках програми Британської Ради "Активні громадяни".

 

Тренери Ганна, Тетяна, Наташа і Катерина допомагали учасникам розбиратися у складових сталого розвитку, у питаннях взаємодії громади із владою та бізнесом, навчали писати власні соціальні проекти.

 

Терещенко Ірина, учасниця програми, методист із дошкільної освіти міського методичного центру управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області розробила соціальний проект «Book Space «Пізнаємо Україну разом» та отримала підтримку проекту на реалізацію. Його буде впроваджено вже з вересня 2016 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок».

 

Мета проекту: створення простору для ефективного проведення вільного часу, взаємодії батьків та дітей, утвердження в громаді цінності читання книг на паперових носіях, патріотизму, поваги та інтересу до пізнання України, української мови та культури.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    Наталія (Понедельник, 19 Сентябрь 2016 11:30)

    Щиро вітаємо Вас, Ірино Анатоліївно, з перемогою!!! І, по доброму, заздримо "Теремку", що їм так повезло, що отримали чудову нагоду втілити в життя такий цікавий соціальний Проект!!! Успіхів і наснаги всім!!-всім!

  • #2

    Ірина (Понедельник, 19 Сентябрь 2016 12:02)

    Дякую вам за вітання. Це абсолютно новий досвід роботи. Надіюсь, що у всіх нас все вийде. Ваші слова підтримки окриляють та додають впевненості.