Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

15 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 "Джерельце" пройшло настановне засідання міського методичного об’єднання «Управлінський діалог». 

 

Керівник ММО - Кириленко Т. В., проінформувала  про  лист Міністерства освіт та науки України від 16.06.2016 № 1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

 

Вихователь-методист  Павленко В. С., звернула увагу на «Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році» (лист Міністерства освіти  і науки України від 12.08.2016 року № 1/9-432) та зазначила про те, що особлива увага звертається на терміни дії грифів). 

 

До слова була запрошена головний спеціаліст по роботі з дошкільними закладами управління освіти і науки Славутицької міської ради - О. В. Васянович, вона зазначила,  що  освітній процес у дошкільних закладах  необхідно  здійснювати за  програмами (комплексними, парціальними). Значна частина програм розміщена на сайті Міністерства освіти та науки України. Також йшлося про те, що закладам необхідно розробити низку заходів на навчальний рік щодо здійснення національно-патріотичного виховання дітей.

 

Вихователь-методист  Павленко В. С. окреслила основні засади  інструктивно-методичних рекомендацій «Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах» (лист МОН від 25.07.2016 № 1-9/396).

 

Слухачі ознайомилися з проектом плану роботи ММО «Управлінський діалог» на 2016-2017 навчальний рік.

 

Дякуємо адміністрації закладу за комфортні умови роботи. 

Оставить комментарий

Комментарии: 0