Відбулася нарада з вихователями-методистами

31 травня пройшла підсумкова нарада з вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів міста. 

З вітальним словом про закінчення навчального року звернулася Терещенко І. А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру. Висловила всім педагогічним колективам слова подяки за працю, за вміння передавати  свій досвід, знання малюкам. Побажала всім присутнім гарного літнього оздоровлення, відпочинку, веселих канікул.

На нараді обговорювали питання: про графік роботи міських методичних об’єднань педагогів дошкільних навчальних закладів на 2016-2017 н. р.

Про моніторинг забезпечення навчальною літературою, рекомендованої Міністерством освіти та науки України для використання у дошкільних навчальних закладах міста у 2015-2016 н. р.

Про Всеукраїнську громадську організацію  «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

У травні 2016 році Терещенко І. А.була присутня  на засіданні Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти" у м. Сумах, де  відбулося ознайомлення із роботою дошкільних навчальних закладів міста. Колегам було запропоновано відео, фото матеріали з засідання Координаціної ради.

Інформаційний блок наради містив також інтерактивні вправи для педагогів на рефлексію, як усного так і графічного характеру.

Вихователі-методисти виявили бажання відвідати дошкільні навчальні заклади м. Чернігова. Також вихователі-методисти підтримали створення міського методичного об'єднання педагогів старших груп та вчителів-початкових класів, які працюють із 4 класами.

 

На останок педагоги виробили рекомендації:

з метою якісної організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах міста, забезпечення належних умов для роботи міських методичних об’єднань.

1. Взаємодіяти з активом педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів міста для успішної реалізації форм методичної роботи з кадрами у міжкурсовий та курсовий періоди, зокрема у проведенні міських методичних об’єднань.

2. Створити банк даних моніторингу забезпечення навчальною літературою, рекомендованої Міністерством освіти та науки України для використання у дошкільних навчальних закладах міста у 20160-2017 н. р.

3. Взаємодіяти з активом педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів міста для успішної реалізації при написанні перспективних педагогічних досвідів кадрами у міжкурсовий та курсовий періоди.

4. Підтримати вступ педагогів дошкільних навчальних закладів до членів громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    Наталія (Четверг, 02 Июнь 2016 07:35)

    Шановні колеги! Щиро вітаю з успішним закінченням навчального року! Гарної вам відпустки, теплого, лагідного літа, цікавих зустрічей і незабутніх вражень!!! Здорово, що у вас організувалась громадська організація"Асоціація працівників дошкільної освіти". Без сумніву, завжди знала, що у вас працюють люди, які дійсно щиро люблять свою професію і справу, якою займаються щоденно!!! Нових творчих успіхів та професійних здобутків!!!

  • #2

    Ірина (Пятница, 03 Июнь 2016 05:57)

    Пані Наталіє! Дякую за ваші коментарі. Якщо треба консультація по створеннню Асоціації можна запитати у Н. В. Омельяненко - голови Правління. Асоціація вирішує проблеми дошкільників, об'єднує велику громаду Дошкілля. Приєднуйтеся!