Увага! Новина

Шановні колеги!

Редакція журналу "Дошкільне виховання" пропонує ознайомитися з новою рубрикою "Свято щодня".

Спробуймо влаштовувати свята для дітей частіше, ніж ми звикли. Адже кожна зустріч із садочком, друзями, вихователем може перетворитися на справжнє свято, а посмішка, добре слово, захоплива гра, будь-яка дрібничка, яка раптом виявиться зовсім не дріб’язком, може стати подарунком. Саме слово “свято” вже викликає посмішку, приємні спогади, передчуття дива, радість… Влаштування таких свят не потребує ретельної попередньої підготовки, а піднесений настрій малюків стане для вихователів справжньою винагородою. Свято може надихнути на проведення тематичного дня, стати приводом для розгортання проектної роботи, влаштування приємних несподіванок для дітлахів.

 

У жовтневому випуску журналу “Дошкільне виховання” було презентовано нову рубрику “Свято щодня”. На сторінках журналу “Дошкільне виховання” (№ 10, 2015) опубліковані матеріали для роботи з дітьми у дні грудневих свят. Відтепер рубрика “Свято щодня” з’являтиметься у кожному номері.

Щоб подарувати дітям більше радісних миттєвостей, “ДВ” пропонує цікаві форми роботи, приурочені до нетрадиційних для України свят, не тільки на сторінках журналу, а й в інтернет-спільнотах журналу “Джміль” — соцмережах FaceBook та Google+ — та на сайті журналу. 


Про свята вересня, жовтня та листопада ви можете дізнатися просто зараз: на сайті журналу “Джміль” з’явилися рубрики онлайн (http://jmil.com.ua/rubrics + прокрутка) — “Свято щодня” та “Інші статті” (освітні проекти, ідеї до занять, бесіди за коміксами) — у них ви завжди можете знайти цікаві нестандартні методичні матеріали для роботи з дошкільнятами та учнями початкової школи. Ласкаво просимо!


Пропонуємо розмістити цю інформацію на сайті вашої установи, щоб і ваші колеги мали змогу влаштовувати цікаві свята для своїх вихованців щодня.


Оставить комментарий

Комментарии: 0