Пройшло настановче засідання методичного об'єднання  «Управлінський діалог»

22 вересня пройшло настановче засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) «Управлінський діалог».

 

На ньому були присутні завідувачі, вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів міста, провідний спеціаліст по роботі з дошкільними навчальними закладами відділу освіти  Васянович О. В.

 

Керівник ММО – Кириленко Тетяна Валентинівна  ознайомила присутніх із порядком денним. Були озвучені питання:  про  лист  Міністерства освіти та науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 н. р.; про Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 н. р.; про гранично допустиме навантаження на дитину у дошкільному навчальному закладі (Наказ Міністерства освіти та науки України від 20.04. 2015 року).

 

Останнє питання жваво обговорювалося серед слухачів. Зійшлися на думці про те,  що  в зазначеному нормативному акті педагогів орієнтовано на гранично допустиме навчальне навантаження і нема чітких вказівок про обов’язкове проведення тих чи інших видів занять у  такій кількості. Перевантаження дітей є неприпустимим.  

Звісно, кожен заклад обирає собі чи блочно-тематичну форму організації освітнього процесу, чи інтегровані заняття, чи комплексні заняття тощо.  

 

Методист із дошкільної освіти Славутицького міського методичного центру Ірина Терещенко ознайомила присутніх із роботою Всеукраїнськоюї неприбуткової громадської  організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». Розповіла про засади роботи, означила  мету діяльності Асоціації, як вона влаштована тощо. 

 

Слухачам було запропоновано проект плану роботи міського методичного об’єднання. Було вироблено проект рекомендацій засідання та схвалено план роботи ММО. 

Оставить комментарий

Комментарии: 0