Цікавинка для читачів буккросингового будиночку

Затишно і тепло було маленьким читайликам цього дня біля буккросингового будиночку, що нещодавно відкрився в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» - центрі Софії Русової. 

 

Напередодні свята Святого Миколая малюки тішилися з того, що магія мрії книголюбів садочку - збулася.  Адже, у будиночку оселилася нова іграшка-оберіг: сова - символ мудрості і пізнання, допомоги в навчанні. 

Закладу цю іграшку  подарували педагоги дошкільного навчального закладу № 72 "Центр розвитку дитини" м. Чернігова (завідувач закладом Кутеньова Наталя). 

Дякуємо нашим колегам за подарунок, приємність і переймання ідеями. 

Іграшка відображає соціальну-побутову ігрову дію - сову, яка тримає книжку. 

Менеджер проекту соціальної  дії Book Spase "Пізнаємо Україну разом" -  Ірина Терещенко, методист із дошкільної освіти міського методичного центру, розповіла дітям про будиночок, де мешкають книги, познайомила дітей з новою жителькою  будиночка - совою. Кожен із дітлахів привітався з нею, показавши їй книжку, яку принесли для обміну. Малеча з задоволенням  обирала собі книжки для читання. 

Вихователь закладу - Світлана Харченко, розповіла про книжку, яку зробила її колишня вихованка і яку трепетно передали  в дарунок у  Кімнату для читання.  

Маємо надію, що іграшка  буде заохочувати малюків та їх батьків приходити до будиночку для обміну і читання  книг.  

Запрошуємо до будиночку для заміни книг на ті, що вподобали. Нагадуємо, що у садочку проходить акція "Подаруй книгу". Прохання: книги, що ви даруватимете мають бути для дітей дошкільного віку чи дорослих, у хорошому стані чи нові. 

Книги можна передати Рубан В. В., практичному психологу закладу.

При бажанні книгу можна підписати дарувальною адресою.

Маємо надію на активну участь і дякуємо за небайдужість!

Оставить комментарий

Комментарии: 0