Пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання

7 грудня в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 "Калинка" пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) «Абетка медичної сестри». 

 Керівник, ММО Кравченко Л. Л., озвучила тему засідання "Роль медичної сестри в комплексній роботі з оздоровлення дітей дошкільного віку".

 

Про основні засади "Формування здорової свідомості особистості"  говорили інструктор із фізкультури  Пінчук Т.М., медичні сестри Пастушина А.М., Бочкар І. М., зазначивши про основні складові здоров'я. 

 

Зі слухачами провели декілька інтерактивних вправ на знання деяких складових основних засад "Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів".  Також їх об'єднали в три умовні групи, запропонувавши  розглянути таблицю, в якій наведені "зняті" показники частоти серцевих скорочень дітей під час заняття з фізкультури. Завдання  було практичного характеру та потребувало на основі таблиці накреслити пульсову криву та охарактеризувати її.

 

Емоційною  була для слухачів дихальна гімнастика «В осінньому лісі».

Присутні переглянути фільм про систему оздоровчих заходів у  дошкільному навчальному закладі № 1 "Калинка".

 

Інструктор із фізкультури Пінчук Т.М.,  із 2006 року працює над впровадженням силової гімнастики. Нею створена  адаптована програма для дітей 5-6 років життя, які відносяться до основної фізкультурної групи. Заняття за даною програмою передбачають використання нетрадиційного інвентарю, який виготовляється педагогами у співпраці з батьками та дозволяє проводити заняття з  "сухого" плавання навіть при відсутності гарячої води.

 

Про систему оздоровчих і загартувальних заходів у "Калинці" на навчальний рік розповіли: керівник ММО Кравченко Л.Л., інструктор із фізкультури Пінчук Т.М., медичні сестри Пастушина А.М., Бочкар І. М.

 

Дякуємо колективу "Калинки" за комфортні умови роботи та якісно підготовлене засідання.

Оставить комментарий

Комментарии: 0