Про семінар для педагогів міста

23 жовтня для педагогів закладів дошкільної освіти міста пройшов семінар із теми «Сучасні інноваційні методики, що запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками» (провела  Ірина Терещенко, методист із дошкільної освіти міського методичного центру). Більше фото тут.

Ірина Анатоліївна розповіла про процес та етапи інновацій. Інформація була цікавою, пізнавальною, новою. 

Мова велася про естонську технологію  "Читацьке гніздо", роботу в громадському проекті "Book Space. Пізнаємо Україну разом", датську методику «Звільнитись від цькування!» («Дитячий садок без насилля»), американську методику «Persona Dolls» («Лялька як персона»), італійську філософію Редджіо Еміліа, міжнародний проект «5 стихій за С. Кнейпом» тощо.

Слухачі поглибили свої знання про різноманітні ігри В. Воскобовича «Геоконт», «Диво-стільники». Важливо, що педагоги відпрацювали гру "Геоконт", перенісши її на гарбуз. Повправлялися у викладанні схем і зрозуміли, що використовувати канцелярські цвяшки можна лише тоді, коли гарбуз вже дуже старий. Є необхідність ретельно дотримуватися правил безпеки під час відображення запропонованих предметів на гарбузі.   

Говорили про використання «лепбуків», «едьютейменту» (навчання як розвага),  «сторітелінгу» (уміння розповідати історії) тощо. Також всі охочі виконали  деякі дидактичні вправи.

Дякую Катерині Крутій та Анастасії Федотовій за консультативну допомогу.

Загалом семінар сприяв плідному спілкуванню, роздумам та активізації знань педагогів міста.  

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0