Всеукраїнський урок доброти про гуманне ставлення до тварин

4 жовтня – Всесвітній день тварин. Тому саме цього дня в школах нашої країни пройде Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до чотирилапих!

 

На уроці вчителі обговорять з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Готові конспекти уроків доброти розміщені за посиланням. 

 

Після проведення уроку доброти представники Фонду просять надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua наступну інформацію:  назва навчального закладу,  місто,  кількість проведених «уроків доброти»,  фотографії процесу проведення.

 

Також, 4 жовтня Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня».

 

Якщо ваш навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення Всеукраїнського уроку доброти, але й стати учасником встановлення рекорду та отримати сертифікат учасника, необхідно:

• заповнити заявку – https://docs.google.com/forms/d/1PTMm9qlEbTqR58fqlqXNJQ75PQO7ZQtsy9eM2KN5S8g/viewform?edit_requested=true

• провести урок доброти

• надіслати фотозвіт на електронну адресу bioetika@happypaw.ua (до 05.10.2018 р.).

 

Партнер Всеукраїнського уроку доброти - UAnimals

Долучайтесь!

Write a comment

Comments: 0