Вернісаж розпочато

Запрошуємо вихованців закладів дошкільної освіти взяти участь у вернісажі.

Подробиці у Положенні про вернісаж дитячої творчості "Чарівний дивосвіт  лікарських рослин".

 

1.    Загальні положення
Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт лікарських рослин» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки Славутицької міської ради та міський методичний центр.


2.    Мета та завдання вернісажу
2.1.    Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутич «Пілотний проект із реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).
2.2.    Завдання вернісажу: 
-    формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів; 
-    виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця;
-    виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;
-    стимулювання професійної активності педагогів. 

3.    Порядок і терміни проведення вернісажу
3.1.    Вернісаж проводиться протягом 2018/2019 навчального року в ІІ етапи:
-    І етап (відбірковий). Проводиться на локальному рівні в кожному закладі  дошкільної освіти міста до 03.12.2018 року.
-    ІІ етап (міський). Триває з 01.12.2018 до 28.02.2019 року. Останній день подання робіт – 28.02.2019 року.
3.2.    Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети вернісажу. Його склад затверджується наказом керівника закладу. 
3.3.    Оргкомітет ІІ етапу:  Бардакова Н.О., завідувач міського методичного центру, Терещенко І.А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру,  Громовик Н.П., методист міського методичного центру.
3.4.    Оргкомітет та його повноваження:
-    доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення вернісажу;
-    визначає пам’ятні подарунки та організовує висвітлення ходу вернісажу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру, його ресурсах-супутниках, веб-ресурсах Грантового проекту ЄС.
3.5.    Результати вернісажу узагальнюються в електронний та друкований каталоги, розміщуються на веб-ресурсах Грантового проекту ЄС, веб-сторінках із енергозбереження веб-сайтів установ та закладів міста, веб-сайті міського методичного центру, міській виставці в рамках Європейських днів сталої енергії. Дитячі роботи не рецензуються, не повертаються.
3.6.    Дитячі роботи та заявки на участь у вернісажі подаються до організаційного комітету ІІ етапу вернісажу до 28.02.2019 року.
3.7.    Роботи супроводжуються вивіреною електронною заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю: рік народження, повна кількість років на момент подачі заявки, вікова категорія: 5-6 р., 6-7 р., назва роботи, закладу дошкільної освіти, а також повністю П.І.Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину. 
4.    Учасники   вернісажу  
До участі в вернісажі запрошуються вихованці закладів дошкільної освіти. Вернісаж проводиться за двома віковими категоріями: перша – 5-6 років; друга – 6-7 років.
5.    Вимоги до робіт та їх оцінювання
5.1.    У 2018/2019 навчальному році до участі у вернісажі подаються роботи з малювання. 
5.2.    Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами і таке інше. Жанри живопису можуть бути будь-якими.
5.3.    Роботи приймаються лише у стандартному розмірі  20 х 30 см. (у форматі А4), на білому або кольоровому папері без рамки та паспарту.
5.4.    Роботи можуть бути придатними для демонстрації на вертикальній та горизонтальній  площині та легкими за вагою.     
5.5.    Заклади дошкільної освіти до оргкомітету ІІ етапу подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Загалом подається не більше шести робіт. 
5.6.    До участі у вернісажі можуть надаватися індивідуальні та колективні роботи. 
5.7.    Колективні роботи будуть нагороджені одним призом та відзначені колективною Грамотою.
5.8.    До кожної роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman, через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини (5 років), номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Ця інформація розміщується на роботі з правого боку, внизу.
5.9.    Якщо оргкомітетами закладів дошкільної освіти будуть порушені вимоги до робіт, то оргкомітет  ІІ етапу автоматично їх не прийматиме до участі у фінальному етапі вернісажу. 
6.    Нагородження учасників 
6.1.    Діти нагороджуються «Грамотою учасника вернісажу» та пам’ятним подарунком. 
6.2.    Педагоги, які підготували учасників ІІ етапу, нагороджуються Подяками.
6.3.    Для нагородження учасників вернісажу можуть залучатися кошти благодійних фондів, спонсорів, окремих фізичних осіб тощо, що не суперечить чинному законодавству.

 

Write a comment

Comments: 0