Про просвітницький проект "Біоетика"

На серпневій (не) конференції "Професійне зростання вчительства в реаліях Нової української школи", що відбулася 29 серпня в Славутицькому ліцеї в одній із паралелей мова йшла про проект "Біоетика".

 

Його спікером була одна із авторів-упорядників методичного посібника "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" (має гриф Міністерства освіти і науки України, схвалено до використання у закладах середньої освіти" (протокол  № 2 від 13.06. 2018 року) - Москалик Ельвіна.

 

 Під час спілкування дізналися про "уроки доброти", що мають на меті впровадження інтерактивних занять із дітьми 1-11 класу щодо виховання у них гуманного ставлення до тварин. Методичні розробки для всіх вікових категорій є у електронному доступі. 

Куратор проекту повідала про тривалість занять 30-45 хвилин, періодичність їх проведення - 1 раз на рік для у кожного класу.

 Проект передбачає Всеукраїнські благодійні акції та конкурси; екскурсії до притулків для безпритульних тварин; волонтерську діяльність.

Дякуємо пані Ельвіні за цікавий презентаційний матеріал та запрошуємо педагогів закладів освіти використовувати даний посібник у освітній роботі.  

Write a comment

Comments: 0