Пройшло засідання Координаційної ради

20-21 жовтня учасники Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» побували у чарівному місті Чернівці. 

Ці дні на буковинській землі були насичені зустрічами з освітянами, представниками місцевої влади, жителями міста. 

 

Протягом перебування в  місті члени Асоціації вели мову про культуру управлінської діяльності, створення розвивального простору для дітей, ознайомилися з досвідом роботи дошкільних навчальних закладів міста тощо. 

 

Впевнена, що багатьом із нас випала нагода побачили максимум того, що місцевим, може, і не вдається побачити за все життя: історичні пам’ятники міста, сучасні новобудови, парки, колоритні старі дворики… 

 

На будівлі Чернівецької ратуші розміщено девіз міста, до якого приєдналися і ми: «Спільними зусиллями». Так, ці зусилля доклали ті, хто нас приймав у гостях, і ті, хто віднайшов можливість показати дивовижну атмосферу старого міста. Згадую слова англійського поета Семюела Кольріджа: «Досвід, подібний до ліхтаря на кормі корабля, освітлює лише той шлях, який ми пройшли». А ми пройшли його разом із колегами-дошкільницями з усієї України. Дякуємо за спілкування та домашній затишок!

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0