Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

 

14  вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Центр розвитку дитини» пройшло настановче засідання міського методичного об’єднання (далі ММО). 

 

На засіданні ММО «Фантазії образотворчості» (керівник Яцимон О. А.) ознайомила присутніх із інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році»; говорили про проект плану роботи ММО на 2016-2017 н. р.; про Лист Міністерства освіти та науки України  від 12.08. 2016 року № 1/9-434, у якому  вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році; про інструктивно-методичні рекомендації "Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах".

 

Значна увагу була приділена конкурсу "Чарівний дивосвіт енергозбереження".

 

Методист із дошкільної освіти міського методичного центру - Терещенко Ірина представила  слухачам  локальний журнал "Дошкільне містечко"  та презентувала постійному автору рубрики "Прогулянки Славутичем" - Тетяні Ложкіній його свіже видання. Про журнал читайте тут

 

Дякуємо адміністрації закладу  за сприяння у проведенні засідання.

 

Дякуємо адміністрації закладу  за сприяння у проведенні засідання.

Оставить комментарий

Комментарии: 0