Увага! Конкурс

Запрошуємо колективи дошкільних навчальних закладів до участі в конкурсі.

 

Положення про вернісаж дитячої творчості 

«Чарівний дивосвіт енергозбереження»

 

1. Загальні положення

Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт енергозбереження» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки  Славутицької міської ради та міський методичний центр.

2. Мета та завдання вернісажу

2.1. Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутич «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).

2.2. Завдання вернісажу: 

- формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів (тепла, світла, повітря, води, лісу тощо); 

- виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця, мотивація практичних дій до раціонального використання ресурів, енергозбереження;

- пропагування, популяризація енергоефективності, впровадження енергозберігаючих технології як на підприємствах, так і в своєму житлі з метою економії фінансових та енергетичних ресурсів;

- виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;

- стимулювання професійної активності педагогів. 

3. Порядок і терміни проведення вернісажу

3.1. Вернісаж проводиться протягом 2016/2017 навчального року в ІІ етапи:

- І етап (відбірковий). Проводиться на локальному рівні в кожному дошкільному навчальному закладі міста до 01.12.2016 року.

- ІІ етап  (міський). Триває з 01.12.2016 до 30.01.2017 року.

3.2. Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети вернісажу.  Його склад затверджується наказом керівника закладу. 

3.3. Оргкомітет ІІ етапу:  Старовойтова А.О., завідуюча міським методичним центром, Терещенко І.А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру, Корчак Д.О., менеджер із комунікації Грантового проекту ЄС. 

3.4. Оргкомітет та його повноваження:

- доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення вернісажу;

- визначає пам’ятні подарунки та організовує висвітлення ходу вернісажу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру, його ресурсах-супутниках, веб-ресурсах Грантового проекту ЄС.

3.5. Результати вернісажу узагальнюються в електронний та друкований каталоги, відео презентацію, розміщуються на веб-ресурсах Грантового проекту ЄС, веб-сторінках із енергозбереження веб-сайтів установ та закладів міста, веб-сайті міського методичного центру, міській виставці в рамках Європейських днів сталої енергії. Дитячі роботи не рецензуються і не повертаються.

3.6. Дитячі роботи та заявки на участь у вернісажі подаються до організаційного комітету ІІ етапу вернісажу до 30.01.2017 року.

3.7. Роботи супроводжуються заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю: день, місяць, рік народження  та вікову категорію: 5-6 р., 6-7 р., назву роботи, дошкільного навчального закладу, а також повністю П.І.Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину. 

4. Учасники   вернісажу  

До участі в вернісажі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів. Вернісаж проводиться за двома віковими категоріями: перша – 5-6 років; друга – 6-7 років.

5. Вимоги до робіт та їх оцінювання

5.1. У 2016/2017 навчальному році до участі у вернісажі подаються роботи з аплікації. 

5.2. Аплікації можуть бути виконані в різних техніках із використанням паперу, шкіри, тканини, ниток, пластиліну, квілінгу, листя тощо. 

5.3. Аплікації можуть бути об’ємними, плоскими, обривними тощо.

5.4. Аплікації приймаються лише у стандартному розмірі  21 х 30 см. (у форматі А4), на білому або кольоровому картоні без рамки та паспарту.

5.5. Роботи мають бути придатними для демонстрації на вертикальній площині та легкими за вагою.     

5.6. Дошкільні навчальні заклади до оргкомітету ІІ етапу подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Загалом подається не більше шести робіт. 

5.7. До участі у вернісажі можуть надаватися індивідуальні та колективні роботи. 

5.8. До кожної  роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman,  через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини повністю (5 років, 4 місяці 2 дні), номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Ця  інформація розміщується на роботі з правого боку, внизу.

5.9. Якщо оргкомітетами дошкільних навчальних закладів будуть порушені вимоги до робіт, то оргкомітет ІІ етапу автоматично їх не прийматиме до участі у фінальному вернісажі. 

6. Нагородження учасників 

6.1. На підставі рішення оргкомітету вернісажу учасники нагороджуються «Дипломом учасника вернісажу» та цінними подарунками. Окремі аплікації та (або) навчальні заклади можуть бути відзначені спеціальними дипломами та подарунками. Колективні роботи відзначаються одним подарунком. 

6.2. Педагоги, які підготували учасників ІІ етапу нагороджуються подяками та пам’ятними подарунками.

6.3. Для нагородження учасників вернісажу можуть залучатися кошти благодійних фондів, спонсорів, окремих фізичних осіб тощо, що не суперечить чинному законодавству.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0