Підсумки вікторини та про ювілейний номер журналу

Підбито підсумки вікторини, що оголошені журналом «Дошкільне містечко». Електронний журнал можна читати тут.

 

Під час роботи над ювілейним номером журналу ми вирішили згадати власне дитинство й попросили п’ятьох українських педагогів, серед яких є і автори нашого часопису, поділитися своїми дитячими світлинами. 

 

Чи впізнали ви в малюках, зображених на фотографіях, знайомих вам  педагогів-«дошкільників»?

 

Отже, на фото № 1 – Катерина Крутій; фото № 2 – Олена Коваленко (Пшеврацька); фото № 3 – Ірина Романюк; фото № 4 – Тетяна Ложкіна; фото № 5 – Ірина Терещенко.

 

Маємо остаточні результати конкурсу: Катерина Крутій, Наталя Шалда отримали друкований журнал «Дошкільне містечко». Вітаємо!

 

Тетяна Шикун, Олена Тарикіна, Марина Машовець, Наталія Щербак отримали календарик-розмальовку (релакс). Вітаємо!

 

Дякуємо за участь та інтерес до видання.

Оставить комментарий

Комментарии: 2
 • #1

  Наталія (Пятница, 26 Август 2016 11:04)

  Дуже вдячна за журнал та календарик! Щиро вітаю пані Іирину та пані Анастасію з виходом у світ ювілейного номеру "Дошкільного містечка"! Зміст журналу, як завжди цікавий, практичний, корисний для нас-практиків! Надруковані матеріали знадобляться мені в новому навчальному році! Щиро бажаю редакційній колегії нових творчих ідей, цікавих дописувачів та довголіття і бурхливого і насиченого життя "Дошкільному містечку"!
  З повагою Наталія Шалда, м. Шостка

 • #2

  Ірина (Пятница, 26 Август 2016 11:25)

  Пані Наталіє! Дякую за ваші дописи на сайті. Співпраця з вами професійно-продуктивна. Маю надію на подальшу співпрацю. Подавайте матеріали ваших колег до нашого часопису.