Заради безпеки на дорогах

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з 16 по 22 травня 2016 року в дошкільних навчальних закладах пройшли різноманітні заходи. Загальна кількість дітей, що брали у них участь становить  817 дітей.

 

Дошкільників тішили музичні розваги - "Твій друг - дорожній рух" (дошкільний навчальний заклад № 1 «Калинка»), «Пригоди Незнайка в країні дорожнього руху» (дошкільний навчальний заклад № 8 «Теремок») та музично-спортивні свята - «Живи цікаво та безпечно» (дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини»), «Світлофор-Моргайко» (дошкільний навчальний заклад № 4 «Марите», дошкільний навчальний заклад № 8 «Теремок»).

 

Педагогами для дітей були проведені віртуальні та реальні екскурсії вулицями міста «Обережним будь! Про правила дорожнього руху не забудь» (дошкільні навчальні заклади № 4, № 5, № 6). Дошкільники зустрічалися з працівниками патрульної служби (дошкільний навчальний заклад № 5 «Джерельце»).

 

Пройшли також  ігрові тематичні заняття: «Дорога до дитячого садка» (дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини»), «Абетка безпеки» (дошкільний навчальний заклад № 8 «Теремок»), «Безпека на дорозі – це життя» (дошкільний навчальний заклад № 6 «Крунк»), дидактичні ігри «Мій друг − світлофор», «Безпечне місто», «Життю – так!» (дошкільний навчальний заклад № 6 «Крунк»), сюжетно-рольові ігри «Уважні пішоходи і водії» у дошкільному навчальному закладі № 4 «Марите», що сприяли пізнавальному та навчальному інтересу дошкільнят. Діти з задоволенням малювали на асфальті.

 

Всі заходи проходили в ігровій, пізнавальній, навчальній формі. Вони допомогли поглибити та повторити знання дітей про правила учасників дорожнього руху; сприяли розвитку мислення, пам'яті, навичок безпечної поведінки на дорозі, усвідомлення дотримуватися правил.

Оставить комментарий

Комментарии: 0