Відбулося засідання Координаціної ради Асоціації працівників дошкільної освіти

Чудові враження від відвідування дошкільних навчальних закладів міста. Є чому повчитися. 

Злагодженість у роботі, небайдужість, високий професіоналізм, а головне - величезна любов до дітей і прагнення до підвищення професійної майстерності.

 

12, 13 травня 2016 року у м. Сумах відбулося засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» - Омельяненко Ніна Володимирівна – натхненно, радісно, велично вітала всіх, хто долучився до цієї події. Дошкілля  України славиться своїми досягненнями, прагненнями до оновлення освітніх процесів, педагогічною небайдужістю, спонуканнями до позитивних перетворень.

 

Приймала членів Всеукраїнської громадської організації, голова місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у Сумській області, -  Кристина Шевич, завідувач дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) Сумської міської ради № 18 «Зірниця». Її слова, що стати лейтмотивом до рубрики «Особистість», у часописі «Дошкілля. UА» - «Головне в роботі завідувача дошкільного закладу – любити і цінувати колег, надихати, підбадьорювати та підтримувати їх, разом іти до поставленої мети», мене огорнули  душевною  теплотою. Згадалася відома цитата І. Г. Песталоцці «Щоб змінити людей - їх треба любити». Таку природну, просту любов, допомогу, підтримку: дітей, педагогів, батьків, колег я зустрічаю все рідше. Кристина Володимирівна наділена якоюсь небувалою життєвою енергією душевності, простоти, добра, відкритості, інтелігенції, яка  ніби перетікає і наповнює кожного.

 

Дякую колегам «Зірниці» за проведені майстер-класи по скрапбукінгу, канзаші, йозі, пісочній анімації, кольоровим паличкам Кюїзенера. Неперевершені  виступи дітей  поєднали у собі  високий естетичний смак до сучасної, класичної та особливо народної та національної музики, пісні, танцю тощо.

 

Тішили своїми виступами діти дошкільного навчального закладу № 10 «Малючок», навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 9 «Веснянка».

Катарсис, щемність, доброта панували у виступі вихованців комунальної установи Сумського спеціалізованого реабілітаційного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34. 

Програма роботи була насиченою. Всім, хто приїхав на засідання, на мою суб’єктивну думку, вдавалося лишень із новими силами сприймати і перероблювати інформацію, яку пропонували господарі та встигати ознайомлюватися з досвідом колег і по трохи переосмислювати події  двох днів, проведених у м. Сумах.

 

"Педагогічний вакуум", який останнім часом був частково присутнім у моєму житті, заповнили спілкування з колегами, науковцями з України (Байер О. М., Гурковська Т. Л., Кондратець І.В.).

Вміння слухати і чути, запитувати і пропонувати, знаходити відгук, спонукати до мислення і дії – це ключові моменти роботи засідання Координаційної ради.

Певною мірою починаєш розуміти звідки, ймовірно, брати натхнення, ресурси для самовідновлення. Багато вдалося переосмислити, побачити, зрозуміти, ще більше зробити. З впевненістю надіюся і прагну того, що місцевому осередку у місті Славутичі – бути!

Дякую всім  педагогам із ким познайомилася і спілкувалася  у м. Сумах, за вміння ділитися своїми професійними досягненнями.

Ірина ТЕРЕЩЕНКО, член Асоціації  працівників дошкільної освіти у Київській області

Оставить комментарий

Комментарии: 0