Пройшло підсумкове методичне об'єднання

24 березня пройшло підсумкове засідання міського методичного об’єднання «Диво-гра для малюка»  в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 «Джерельце».

 

Слухачі переглянули запис відео заняття «Весняні фантазії» для дітей  2- 3 року життя. 

 

Присутні висловили слова подяки за переглянутий захід вихователеві «Джерельця» - Примак О. М. 

Керівник ММО – Ткаченко С., запропонувала  переглянути презентацію-консультацію про нетрадиційні техніки малювання з дітьми третього року життя. 

 

Для слухачів було запропоновано практик-клас із малювання повітряними кульками. Чи не найбільші позитивні емоції отримали педагоги саме від цієї роботи. 

Колеги презентували намальовані роботи, дали  їм назви: «Весняна радість», «Подорож до казки»  та розповіли про те, які  відчуття: легкості, важкості, позитиву, негативу ця техніка викликала у них. Отже, було з’ясовано чи варто таку техніку малювання використовувати у роботі з малюками. 

 

 На останок слухачі  виробили рекомендації засідання.

З метою започаткування та подальшого впровадження елементів нетрадиційного малювання у освітній процес дошкільних навчальних закладів рекомендуємо:

1. Продовжувати формувати у дітей зацікавленість образотворчою діяльністю.

2. Продовжувати формувати  у дітей уміння використовувати різні техніки нетрадиційного  малювання.                           

3. Удосконалювати професійну майстерність педагогів шляхом обміну     педагогічного досвіду.

4. Врахувати пропозиції та побажання слухачів ММО «Диво-гра для малюка» під час складання плану роботи ММО на наступний  навчальний рік.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0