Пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання

 

09 лютого в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 «Крунк» пройшло підсумкове засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) «Абетка медичної сестри». На ньому були присутні медичні сестри з дошкільних навчальних закладів міста. 

 

Для загалу було запропоновано консультацію вчителя-дефектолога «Крунка» Савченко Світлани Юріївни «Про профілактику перевтоми очей у дітей дошкільного віку». Разом всі виконали вправи на пальмінг, віршовані вправи-хвилинки для покращення гостроти зору.    

 

Перегляд відео-матеріалу з правил надання першої долікарської допомоги дитині (травма ока) допоміг з’ясувати про прості речі, які не можна робити при травмі ока: гріти око, мазати мазями, терти,  самому витягувати чужерідний предмет.

 

Методичне об’єднання вела методист міського методичного центру управління освіти та науки із дошкільної освіти Терещенко Ірина Анатоліївна. 

 

 

Було обрано нового керівника ММО Прокопенко Валентину Миколаївну, старшу медичну сестру ДНЗ № 6 «Крунк».

На останок слухачі  поділилися  інформацією про інноваційні методи профілактики перевтоми у дошкільників. Старша медична сестра ДНЗ «Центр розвитку дитини» Торчишник В. М. для кожного закладу підготувала  буклет «Бережи зір змалку». Медична сестра ДНЗ № 5 «Джерельце» Цирибко К. В.  запропонувала відео про гімнастику для очей. 

 

 

На останок слухачі виробили рекомендації з метою підвищення теоретичного та практичного рівня слухачів методичного об`єднання з  питань профілактики перевтоми очей у дошкільників в дошкільному навчальному закладі.

 

 

1.  Продовжувати безперервно вдосконалювати фаховий рівень знань та вмінь медичних сестер дошкільних навчальних закладів міста.

2.    Рекомендації учителя-дефектолога «Профілактика перевтоми очей у дітей дошкільного віку» взяти до відома.

3.  Безперервно продовжувати просвітницьку діяльність з батьками, персоналом, вихованцями щодо надання домедичної допомоги постраждалим.

 

Дякуємо адміністрації "Крунка" за комфортні умови роботи для слухачів. 

Оставить комментарий

Комментарии: 0