Пройшло засідання методичного об'єднання "Диво-гра для малюка"

15 грудня в приміщенні дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 «Джерельце» пройшло засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) «Диво-гра для малюка». 

 

На засіданні було прослухано консультацію-презентацію про методику Марії Гмошинської "Художники в памперсах", яку підготувала Тетяна Іванівна Ложкіна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Калинка».  

 

Було переглянуто відео-заняття з дітьми першої молодшої групи, яке провела разом із вихованцями Примак Ольга Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу «Джерельце». 

 

Вихователь Примак Ольга Миколаївна висловила думку про те, що  робота з батьками є цікавою, складною і звісно, проведення спільного заходу, як-от, відкритого заняття додало певного  педагогічного досвіду.   

 

Слухачі  подякували за проведене заняття, обговорили його. 

 

Кожен із слухачів продемонстрував малюнки індивідуальні чи групові, на яких були використані  техніки: дитячі долоньки, малювання пальчиками. 

 

Наостанок керівник ММО - Ткаченко С. В.  виробила  рекомендації засідання.

 

З метою започаткування та подальшого впровадження елементів  методики Марії Гмошинської «Художники в памперсах» у освітній процес дошкільних навчальних закладів, рекомендуємо:

 

1. Розвивати у дітей природні нахили, здібності, обдарування, шляхом використання нетрадиційних форм, методів і прийомів у образотворчій діяльності.

 

2. Поглиблювати знання батьків про виховні та розвивальні можливості  художнього мистецтва та шляхи їх реалізації в умовах родини. 

 

3. Продовжувати здійснювати художньо-естетичне виховання дошкільнят у співпраці дитячого садка з родиною.           

 

4. Здійснювати художньо-естетичне виховання дошкільників на основі широкої інтеграції, охоплюючи різні форми роботи з дітьми.

Оставить комментарий

Комментарии: 0