Пройшов майстер-клас із декоративної аплікації

26  листопада 2015 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 6 «Крунк»  пройшов міський майстер-клас для педагогів міста з теми «Розвиток основ художньо-естетичної культури в дітей дошкільного віку засобами декоративної аплікації».

 

Керівник майстер-класу Ведмідь Ніна Миколаївна, вихователь цього закладу, яка має педагогічне звання «вихователь-методист».  

 

Слухачі переглянули презентацію парціальної програми гуртка «Рукотворне чудо» для дітей 4-6 року життя для дітей зі зниженим зором, укладачем якої є Ніна Миколаївна. 

 

Вихователь вела мову про види декоративної аплікації для дітей  дошкільного віку. 

 

Найцікавішим моментом зустрічі була практична робота: «Декорування тарілочки за мотивами петриківського розпису». Всі присутні, керуючись вказівками Ніни Миколаївни, зробили з круп ячнєвої, манної, кукурудзяної – квітку ромашку за мотивами петриківського розису. За бажанням слухачі оздобили тарілочку додатковими елементами петриківського розпису.


На згадку про роботу присутні отримали тарілочку, які виготовили самі. 

Наступна зустріч на майстер-класі відбудеться у січні 2016 року. 


Дякуємо закладу за привітність та комфорт!

Оставить комментарий

Комментарии: 4
 • #1

  Наталія (Воскресенье, 29 Ноябрь 2015 20:18)

  Мені закортіло взяти участь у Вашому майстер-класі! Професійно і цікаво!!! А презентацію використаю як консультацію для молодих педагогів! Вдячна Вам, Ірино Анатоліївно!!!

 • #2

  Ірина (Понедельник, 30 Ноябрь 2015 17:47)

  Пані Наталіє! Запрошую переглянути новину від 24 листопада. Вам точно знадобиться.

 • #3

  Анна (Вторник, 01 Декабрь 2015 08:26)

  Как хорошо иногда побыть детьми!

 • #4

  Наталія (Вторник, 01 Декабрь 2015 13:47)

  Дякую за посилання, зверну увагу! Завдяки Вашому сайту, навчилася користуватися Блогом і на своєму сайті. Получилось, проте не зразу!!! Все, що вмію, досягаю методом "тика", запитати ні вкого!