Пройшло засідання міського методичного об'єднання "Дефектолог. Info"

Засідання  міського методичного об’єднання  «Дефектолог. Info» пройшло 25 листопада в дошкільному закладі (яслах-садку) № 6 «Крунк».

 

Відкритий перегляд заняття «Дитина у природному довкіллі» провела для дітей Акименко І. І., вчитель-дефектолог дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 «Крунк». 

 

Слухачі обговорили заняття, подякували за високий рівень його проведення, вміле використання інформаційно-комунікаційних технологій, віршованого слова, спеціальних методів та прийомів із дітьми тифлогрупи. Особливо відмічали слухачі дружню атмосферу та взаємостосунки між педагогом та дітьми.

 

З консультацією про причини та наслідки перевтоми очей у дітей дошкільного віку, шляхи їх запобігання - розповіла Савченко С. Ю., вчитель-дефектолог «Крунка». Було акцентовану увагу на необхідність запобігання перевтоми очей, гігієнічні вимоги до проведення занять та уроків із слабозорою дитиною. Із загалом слухачів було проведено  вправу на пальмінг. 

 

Вчитель-логопед дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Центр розвитку дитини» Горбатова Т. В. провела консультацію «Інтерактивні технології та методи як чинник мовленнєвого розвитку дитини». 

Чи не найбільш цікавою була скарбничка ідей. Учителями-дефектологами та вчителями-логопедами дошкільних закладів, «Центру реабілітації-дітей інвалідів» було запропоновано ознайомитися з авторськими, фабричними дидактичними іграми для полегшення організації та вдосконалення процесу корекційно-розвивального навчання.  

 

Було вироблено рекомендації:

1. Продовжувати вивчення прийомів підвищення ефективності корекційної взаємодії з дітьми з особливостями психофізичного розвитку.

2. Впроваджувати інтерактивні технології та їх методи як чинник мовленнєвого розвитку дитини.

3. Забезпечення засвоєння і використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання. Постійне підвищення рівня загально-дидактичної й методичної підготовки для організації та здійснення навчально-виховного процесу.    


Оставить комментарий

Комментарии: 2
  • #1

    Анна (Вторник, 01 Декабрь 2015 08:24)

    Молодці!

  • #2

    Ірина (Вторник, 01 Декабрь 2015 14:31)

    Пані Анно! Дякую за комплімент. Всі дуже ретельно підготувалися до роботи.