Пройшло засідання методичного об'єднання «Музичний вернісаж»

30 вересня 2015 року пройшло засідання міського методичного об’єднання «Музичний вернісаж».

Відкритий перегляд заняття провела Лук’янова Людмила, музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 «Джерельце». 

Музичний керівник під час заняття використала елементи технології  Карла Орфа. 

Старші дошкільники залюбки  виконували різноманітні  музичні вправи,  масажні таночки, подорожували з "вітерцем". Малюки з захопленням гралися в оркестрові ігри «Веселе коло», «Музичні склянки», «Танок ляльок».  

Досить вдало було поєднано використання класичних музичних творів, пісеньок, логоритмічних вправ тощо. 

Колеги, музичні керівники  дошкільних навчальних закладів міста  подякували за заняття Людмилі Володимирівні, обговорили методику його проведення, скористалися практичним матеріалом, який надала музичний керівник.

Слухачі обмінялися зразками Плану роботи музичного керівника. На останок було вироблено проект рекомендацій засідання. 


1.    Використовувати в музичній діяльності дітей дошкільного віку різні підходи та організаційно – методичні засади, які передбачають формування  музичних здібностей за допомогою різних оздоровчих технік.

2.     Продовжити втілювати в роботу з дітьми нові інноваційні методи та прийоми  щодо  пропагування  здорового способу життя.

3.    Продовжити вивчення передового досвіду з оздоровлення дітей, відбір та впровадження ефективних інноваційних технологій і методик в музичному вихованні дошкільнят.

Оставить комментарий

Комментарии: 0