Пройшло настановче засідання методичного об'єднання «Диво-гра для малюка»

На настановчому засіданні міського методичного об’єднання (далі ММО) «Диво-гра для малюка», що пройшло 09 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 «Джерельце» було представленого новообраного керівника Ткаченко Світлану Василівну. 

 

Для слухачів було подано інформацію про основні завдання роботи ММО, рекомендовану літературу до використання в освітньому процесі у 2015-2016 н. р.


Присутні схвалили  план роботи ММО на 2015-2016 н. р. Було обрано секретаря ММО. 

 

На засіданні Терещенко Ірина, методист із дошкільної освіти міського методичного центру вела мову про те, що специфікою роботи даного ММО є попередньо відзняте відео-заняття для слухачів, а не проведення відкритого перегляду заняття «тут і тепер».  

 

Слухачі виробили рекомендації:

1.    Використовувати у навчально-виховному процесі схвалені комплексні і парціальні програми та навчально-методичні посібники, рекомендовані Міністерством освіти та науки України.

Термін: постійно

Відповідальні: слухачі ММО

2.    З метою модернізації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі реалізувати творчий потенціал кожного педагога на заняттях із художньо-продуктивної діяльності.

Термін: постійно

Відповідальні: слухачі ММО

3.    Розвивати творчість дитини, шляхом використання нетрадиційних форм, методів і прийомів у образотворчій діяльності.

Термін: постійно

Відповідальні: слухачі ММО

4.    Підвищувати професійну майстерність слухачів міського методичного обʼєднання.

Термін: постійно

Відповідальні: слухачі ММО

Оставить комментарий

Комментарии: 0