Пройшло настановче засідання методичного об'єднання «Дефектолог.INFO»

Сьогодні відкрили сезон настановчих засідань міських методичних об’єднань у новому навчальному році (далі  – ММО) вчителі-дефектологи міста. 

 

Вітали присутніх слухачів Тетяна Машковська, завідувач дошкільним навчальним закладом комбінованого типу (ясла-садка) «Центр розвитку дитини», і Тетяна Кузьміна, вихователь-методист садочку .


На засіданні «Дефектолог. INFO» головувала ММО Тетяна Новожилова, яка ознайомила присутніх із основними тезами інструктивно-методичних рекомендацій «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році».


Програмне забезпечення для дітей дошкільного віку з особливостями психічного розвитку частково представлено на сайті Міністерства освіти та науки України.


Також перелік міститься у листі Міністерства освіти та науки України від 13.08. 2015 № 1/9-387. 

 

Про бінарне психолого-логопедичне обстеження дітей дошкільного віку розповіла Тетяна Шикун, вчитель-логопед «Центру розвитку дитини».

 

Слухачі ухвалили план роботи ММО «Дефектолог. INFO» на 2015-2016 н. р.


 Є намір провести одне з засідань на базі дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 6 «Крунк» та одне засідання на базі «Центру розвитку дитини» з залученням працівників Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

 

Слухачам для перегляду було представлено виставку поліграфічних та періодичних видань із проблеми корекційно-відновлювальної роботи в навчальних закладах.


Були вироблені такі рекомендації:

  • продовжувати створювати науково-методичні умови для безперервного вдосконалення фахового рівня педагогів;
  • забезпечувати спеціальні освітні потреби дітей дошкільного та шкільного віку з особливостями психофізичного розвитку при організації корекційно-розвивального виховання та навчання.

Оставить комментарий

Комментарии: 0