«Дошкільне містечко» № 4 у електронному доступі

Створюючи цей номер, ми були окрилені удачами, знайомствами з новими людьми, підтримкою друзів нашого видання. Тож на шпальтах «Дошкільного містечка» на вас чекає багато цікавого.

 

У рубриці «Актуальні питання» читаймо ексклюзивну статтю Катерини Крутій – доктора педагогічних наук, професора – про пасіонарність як ознаку життєво енергійної та активної дитини.

  

«Палітра майстерності» представить вам розповідь про вихователя дошкільного закладу «Теремок».

 

 

«Прогулянки Славутичем» пропонують різноманітні розвивальні та релаксаційні ігри в піску для малечі та дорослих.

 

Також ми запрошуємо вас до «Батьківської вітальні», у якій цього разу йтиметься про синдром дефіциту уваги гіперактивної дитини.

 

Затребуваною залишається рубрика «Вірші про все на світі». Читаймо літературні перлинки від колишньої виховательки, сором’язливої, але дуже щирої поетеси, яка мешкає в Славутичі.

 

«Розумова праця чи не найтяжча праця для людини. Мріяти – легко і приємно, проте думати важко», – так писав К. Ушинський. Про дошкільника як автора зон свого розвитку розповідає Юлія Гулько в рубриці «Із досвіду роботи колег».

 

Хочемо подякувати всім читачам і авторам та запрошую об’єднувати спільні зусилля, бо лише разом ми зможемо вдосконалювати наше видання, робити його більш цікавим і потрібним для педагогів. Ми сповнені сил шукати нових дописувачів, розвивати актуальні теми, відкривати цікаві рубрики.

Оставить комментарий

Комментарии: 0