Чергове число «Дошкільного містечка» ми створили традиційно разом, із багатьма категоріями педагогічних працівників нашого міста, і не лише нашого


На шпальтах періодичних видань України своїми методичними доробками добре відома методист науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради Ірина Романюк. Вона люб’язно поділилися досвідом у рубриці «Актуальні питання».


Із кожним номером журналу ми презентуємо нові рубрики. Цього разу це розділ «Із чого все починалося». Молоді педагоги-дошкільниці «Калинки», «Центру розвитку дитини», «Марите», «Джерельця», «Крунку» розповіли нам про своє перше «бойове хрещення» й адаптацію до умов дошкільного закладу, до малюків та педагогів.


Вірні своєму покликанню й педагоги, які пропрацювали не один десяток років у царині дошкільної освіти. Про такого вихователя йдеться в «Палітрі майстерності».


Найпростіші прийоми запам’ятовування покладені в основу мнемотехніки. Вона є допоміжним засобом у корекційно-розвивальній роботі, що дозволяє дітям ефективніше сприймати зорову інформацію. Цьому присвячена стаття Тетяни Шикун, учителя-логопеда «Центру розвитку дитини», у розділі «Батьківська вітальня».


Для тих, хто полюбляє кататися на велосипеді, грати в м’яча й виконувати інші фізичні вправи разом із малюками, – захоплива розповідь у рубриці «Прогулянки Славутичем».


Полотна грузинської художниці Ніно Чакветадзе визнані в усьому світі, а їх тема нам дуже близька – це діти. Її ніжні й зворушливі картини ви побачите у «Вернісажі».


Також у цьому номері ви матимете можливість прочитати про події зі світу дошкілля, які стали історією 2013-2014 років.

Download
Дошкільне містечко № 3
Дошкільне_містечко_№ 3_.pdf
Adobe Acrobat Document 2.9 MB