У серпні 2013-го світ побачив другий номер локального журналу «Дошкільне містечко»


Ми з великим нетерпінням чекали на продовження. Хвилювалися, збирали матеріал, розуміли, що випуск другого номеру «Дошкільного містечка» потребуватиме від нас ретельнішої роботи й реалізації сформованих читацьких смаків.


Наша гордість — отриманий нами диплом І ступеня міської педагогічної виставки «Освіта Славутича—2013». Отже, перше число журналу буде представлено на виставці «Освіта Київщини». Із ним зможуть ознайомитися всі охочі педагоги Київської області.


Другий номер журналу містить презентаційні рубрики «Актуальні питання» (статті фахівців на проблемні теми; відкриває рубрику старший викладач КОІПОПК Ольга Педько) та «Із досвіду роботи колег» (тут друкуватимуться автори з інших регіонів України; розпочинає Наталя Шалда з міста Суми). Ви також прочитаєте про педагогів, які працюють у дошкіллі протягом тривалого часу, в рубриці «Палітра майстерності»; «Прогулянки Славутичем» розкажуть про ігри на природі в осінньому парку; «Вірші про все на світі» ознайомлять вас із телефонною абеткою з питання безпеки життєдіяльності дошкільника, гімнастикою пробудження та іншими цікавинками від Надії Ткачук, вихователя дитячого садка № 8 «Теремок»; «Батьківська вітальня» запросить до розмови про впровадження методу проектів за участю батьків вихованців, а також про музейну педагогіку. У рубриці «Вернісаж» ми продовжуємо публікувати картини художників, цього разу — полотна харківської художниці Галини Зінько.

Download
Дошкільне містечко № 2
Дошкільне містечко №_2.pdf
Adobe Acrobat Document 4.8 MB