Перший номер журналу «Дошкільне містечко» вийшов у світ влітку 2012 року


Свіжа ідея — започаткувати створення нового регіонального журналу «Містечко дошкілля» — була ініційована дошкільним сектором міського методичного центру Славутицького міського відділу освіти. За період роботи дошкільних навчальних закладів із 1988 року такої події на рівні міста ще не було.


Ми дякуємо всім тим, хто був правофланговим у царині дошкільної освіти протягом усіх попередніх років. Їхні імена вже вписані у славну історію. Це люди, завдяки яким дошкілля Славутича вважається одним із кращих в Україні.  

У цьому номері журналу ми зібрали матеріали, які освітлюють здобутки дошкільних навчальних закладів міста за період роботи в нових умовах підпорядкування — комунальної форми власності, до якої садочки перейшли в 2001 році. 


Тут представлені такі рубрики: «Візитка картка» (ознайомлення читачів із віхами життя дитячих садочків, із досвідом управлінців об’єднувати людей навколо професійних проблем тощо), «Палітра майстерності» (розповіді про педагогів, які працюють у дошкіллі  протягом тривалого часу), «Прогулянки Славутичем» (пропозиція для батьків разом із дітьми прогулятися містом та дізнатися під час прогулянки нове, закріпити здобуті знання), «Вірші про все на світі» (ознайомлення з творами дитячої художньої літератури, з поетесами-«дошкільницями» нашого міста), «Батьківська вітальня» (поради, рекомендації з питань, що є актуальними у вихованні,  навчанні та розвитку  дітей),  «У скарбничку педагога» (конспекти, сценарії занять), «Вернісаж» (розповіді про художників, які працюють на терені СНД).