Про щоденник освітнього форуму

21-24 червня 2017 року пройшов ІІ Всеукраїнський освітній форум «Простір GROW UP»  у місті Бердянськ Запорізької області, присвячений питанням теорії та практики інклюзивної освіти в дошкіллі. 

 

У його засіданнях брала учать завідувач дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комібнованого типу "Центр розвитку дитини" Машковська Т. М., член місцевого осередку громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти" у м. Славутичі.

 

В рамках форуму проведено пленарне засідання, майстер-класи і круглий стіл з обговорення питань спеціальної та інклюзивної освіти, психологічного супровіду сім’ї, профілактики емоційного вигорання педагогів в умовах інклюзованого навчання.

 

З доповіддю «Орієнтовні моделі організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» виступила Омельяненко Ніна Володимирівна, голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»,  шеф-редактор управлінських видань напряму «МCFR Освіта» Цифрового видавництва МCFR.

 

Всім педагогам-учасникам форуму «Простір GROW UP» були вручені сертифікати.

0 Comments

Про Європейський Тиждень Сталої Енергії

19 червня 2017 року на центральній площі міста відбулося відкриття Європейського Тижня Сталої Енергії.

Для дітей старшого дошкільного віку ДНЗ Славутича методист міського методичного центру Ірина Терещенко провела заняття з раціонального використання ресурсів «Абетка лампочки та батарейки». Діти розглядали контейнери для використаних батарейок та самі принесли з дому такі, що вийшли з ладу, дізналися, що батарейки не можна викидати у сміттєве відро, а необхідно здавати у спеціальні пункти.

Під час фізичної хвилинки діти уявляли себе сонячними батареями, тягнулися до промінчиків сонця та накопичували його енергію. На занятті йшлося про енергозберігальні лампочки, про те, що їх слід купувати ретельно, звертаючи увагу на клас енергоефективності (А++). Наостанок діти розмалювали енергозберігальну лампочку.

Біля кіноконцертного комплексу діти разом із дорослими створили малюнки на асфальті з теми «Моя тепла домівка».

Яскравим був дитячий флешмоб «Енергозбереження – це просто, енергозбереження – це ефективно».

Міський голова Ю. К. Фомічев нагородив учасників загальноміського вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт енергозбереження», міської акції «Екологічна стежина». 29 вихованців та 26 наставників, що підготували дошкільників отримали дипломи та цінні подарунки.

Дякую всім педагогам та їх батькам, які долучилися до проведення цих заходів, працівникам Палацу дитячої та юнацької творчості та всім небайдужим.

0 Comments

Про оновлену програму

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що комісія з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (автори – О.І. Білан, П.М.Возна, О.Д. Максименко та ін.) і схвалила її до використання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

 

Лист МОН України №1/11 – 4988 від 23.05.2017.

0 Comments

Мелодії літа

Літня пора завжди довгоочікувана. Ранні роси збираються на килимах різнотрав’я та ніжать око тих, хто встигає помилуватися їх свіжістю.

Літо незабаром запанує у гаммі ромашок, волошок, маків, троянд, шипшини… Ніжними пахощами ваблять до себе зрілі полуниці, черешні та суниці. 

 

У рубриці «Музика» зібрані мелодії літа, в яких відчувається височінь голубого прозорого неба, яке швидко наповнюють краплі дощу, та поява сонця й веселки.

0 Comments