Лист МОН України щодо організації освітньої роботи в дошкільних закладах у 2016-2017 н. р.

Міністерство освіти та науки України випустило інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

 

Детальніше читайте за посиланням

0 Comments

Про методичні рекомендації до Освітньої програми "Дитина"

Вийшли друком МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» є складовою нового методичного комплекту для дошкільних закладів освіти та батьків дошкільнят.

 

У виданні розкрито концептуальний підхід до побудови освітньої роботи із сучасними дітьми дошкільного віку, представлено методи та прийоми реалізації завдань кожної освітньої лінії, надано зразки варіативних форм організації взаємодії дітей з іншими учасниками освітнього процесу. 

Використовуючи методичні рекомендації, педагоги та батьки дошкільнят зможуть успішно формувати особистість дитини, забезпечивши їй комфортне, інтелектуально та емоційне насичене життя у період дошкільного дитинства.

 

Методичні рекомендації зорієнтовано на втілення основних положень Базового компонента дошкільної освіти (2012 р.) та завдань освітньої програми «Дитина».  

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1 /11 -16163 від 09.11.2015 р.).

0 Comments

Про свята, роботу в професії, мелодії літа

1 червня – день, що знаменний багатьма подіями в календарі. Це всесвітній день батьків, міжнародний день захисту дітей.

 

У моїй професії ця дата визначена тим, що вже 15 років я  працюю методистом із дошкільної освіти у міському методичному центрі. 

За ці роки набувала "професійного імунітету", вчилася слухати і чути, спілкуватися, розумітися на  проблемних ситуаціях.

Пишаюся тим, що маю щастя пізнавати свою професію разом із педагогами-дошкільниками, вчитися. 

 

1 червня на сайті - оновлюємо розділ «Музика». Тож послухаємо різнобарвні мелодії літа від сучасних композиторів.

Мелодія Гаррі Грегсона-Уільямса та Джона Пауелла перенесе вас до найкращого місця, яке ви можете собі уявити. Композиція Олександра Депла й Аарона Зігмана, написана для фільму «Крамниця чудес», зачарує казковістю. А неземна музика композитора Йонсі щонайкраще підійде для теплого літнього ранку. 

Тішимося мелодіями літа разом та відпочиваємо! 

2 Comments