Нові відео

У рубриці «Відеофайли» переглядайте два нові відео.

 

Колискова поля від Вікторії Проців, яка народилася у Львові. Герої  її картин красиві, викликають щирі почуття схвильованості і здивування. 

 

Катерина Дуднік, яка часто звертається до теми дитинства і моря, народилася в Ізмаїлі (Одеська область). Діти, яких зображує художниця, такі різні: у кожного своя мрія, почуття, характер. Картини художниці несуть у собі теплоту, душевність, наївність.  

 

Полотна харківської художниці Галини Зінько повертають нас до теми таких улюблених нами казок як «Червона шапочка», «Снігова королева» тощо.


Сподіваюся, що відеоподорож-вернісаж надихне вас на цікаві бесіди з дітьми та нові прояви образотворчого пошуку.


0 Comments

Мелодії літа вже звучать всіма своїми нотами

 


У розділі «Музика» слухайте творіння сучасних композиторів.


Відома «середземська» мелодія Говарда Шора зачарує казковістю, а композиція Кіта Кенніффа додасть гармонії та налаштує на відпочинок.

 

Тож насолоджуйтесь!

0 Comments

Пройшла підсумкова нарада з вихователями-методистами

2 червня  2015 року у міському методичному центрі пройшла підсумкова нарада з вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів міста. Нараду проводила методист із дошкільної освіти міського методичного центру  І. А. Терещенко. Вона подякувала колективам за роботу у 2014-2015 навчальному році, окресила  суттєві досягнення роботи кожного з них.  


На порядку денному слухалися  питання про підготовку до нового навчального року «Про  нормативно-правове забезпечення освітнього процесу в 2015-2016 н. р.»; «Про роботу міських методичних об’єднань, майстер-класу, конкурсів у 2015-2016 н. р.».  1 червня розпочався всеукраїнський онлайн-фестиваль-огляд «Україна – рідний край». Про умови фестивалю можна ознайомитися на освітньому порталі Педпреса.

 

Особлива увага під час наради була спрямована на наказ МОН України від 20.04. 2015 року № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності». У ньому подано орієнтовну кількість занять на тиждень за віковими групами, вказано на проведення занять із фізкультури, недопустимість проведення занять за рахунок часу, відведеного на прогулянку та денний сон тощо.  

Під час проведення наради педагоги обмінялися думками щодо організації та змісту методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів.

 

Присутніми були вироблені такі рекомендації. Зважаючи на те, що пріоритетами розвитку дошкільної освіти в 2015-2016 н. р. є підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні рекомендуємо:

  • довести зміст інструктивно-методичних рекомендацій «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015-2016 навчальному році» до загалу педагогічних працівників;
  • провести заплановані конкурси дитячих творчих робіт;
  • проінформувати завідувачів дошкільних навчальних закладів про відкриті перегляди занять у рамках роботи вищезазначених форм методичної роботи з педкадрами;
  • здійснювати патріотичне виховання дітей дошкільного віку відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, змісту чинних програм розвитку, виховання, навчання дітей;
  • спрямувати роботу методичних служб на створення належного програмно-методичного  забезпечення на основі краєзнавчого матеріалу для організації національно-патріотичного виховання дітей  дошкільного віку;
  • організувати просвітницьку роботу в засобах масової інформації з питань патріотичного виховання дітей;  
  • використовувати як ефективну форму освітньої роботи з патріотичного виховання дітей спільні з батьками заходи.
0 Comments

З днем народження, «Центр розвитку дитини»!


З днем народження!

Натхнення в роботі, професійних успіхів, щасливих миттєвостей!

0 Comments