Про науково-практичний вебінар "Дитина у колі любові"

Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України на базі лабораторії психології дошкільника до Дня захисту дітей проводять науково-практичний семінар «Дитина у колі любові» (лист Міністерства освіти і науки України від 24.05.2017 №2.4-1202).

 

Семінар присвячений питанням створення у дошкільному навчальному закладі комфортних умов перебування дітей.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/E1PnPiFsA8JoEUwV2

Час та дата проведення: 1 червня 2017 року з 11.00 до 13.00 години, в режимі он-лайн.

0 Comments

По нараду з вихователями-методистами

30 травня у міському методичному центрі пройшла підсумкова нарада з вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів міста. 

З вітальним словом про закінчення навчального року звернулася Терещенко І. А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру. Висловила всім педагогічним колективам слова подяки за працю, за вміння передавати  свій досвід та знання малюкам, педагогам. Побажала всім присутнім гарного літнього оздоровлення, відпочинку, веселих канікул.

 

 

На нараді обговорювали питання: про графік роботи міських методичних об’єднань педагогів дошкільних навчальних закладів на 2017-2018 н. р.

Про Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

Методист подякувала колективам за сприяння у роботі та проінформувала про те, що місцевий осередок  міста у травні поповнився новими членами організації з дошкільного навчального закладу № 4 "Марите".

 

На нараді мова йшла про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти (за матеріалами Міністерства освіти та науки України); про претендентів на присвоєння чи підтвердження педагогічних звань педагогам міста у новому навчальному році; про підсумки конкурсів, що пройшли у 2016-2017 н. р.; про Європейський Тиждень Сталої Енергії у місті; про оновлені програми Міністерства освіти та науки України.   

 

0 Comments

Про вірші у кімнаті для читання

22 травня в кімнаті для читання у дошкільному навчальному закладі № 8 «Теремок» власні вірші для дітей старшої вікової групи читала Ткачук Надія Петрівна.

Вона працює вихователем цього садочку, вірші пише з того моменту, як почала працювати в дошкільному закладі. 

Малеча уважно слухала вірші про Україну, рідне місто Славутич, квіти тощо. 

Під час бесід малюки з'ясували про символи рідного краю, як живеться квітам, коли їх не поливають, про  екскурсії містом тощо.

Діти виконали віршовану фізичну хвилинку та подякували за цікаву зустріч.  

0 Comments

Зустріч у кімнаті для читання

12 травня в кімнаті для читання в дошкільному навчальному закладі № 8 «Теремок» відбулася зустріч дошкільнят  із  поетесою нашого міста Савченко Світланою Юріївною. 

 

Запрошена гостя працює вчитилем-дефектологом у дошкільному закладі № 6 «Крунк», пише вірші і для малюків.

 

Розпочалася зустріч із того, що  дитина з  групи «Білочка» прочитала напам’ять вірша  поетеси «Київ, я кохаю».  Світлана Юріївна висловила захоплення читанням її вірша.

 

Поетеса під час читання власних віршів, використовувала відеоряд мультимедійної презентації, фізкультурні хвилинки, вправи-задачі.

 

На останок малюки розповіли, які вірші прийшлися їм до вподоби, подякували за цікаве спілкування.

 

Щиро дякую Світлані Юріївні за її педагогічну небайдужість і повагу до письменства, приємну зустріч у читацькому колі.

0 Comments

Літня школа для дорослих

Відповідно до Планів діяльності МОН України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»  на 2017 рік та річного плану КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, затвердженого Вченою радою Інституту (протокол №6 від 23.12.2016р.), з метою підтримки ініціативи Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих в Україні» й формування життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні власної освіти впродовж усього життя, а також вирішення актуальних проблем освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах з 13 по 15 червня 2017 року кафедра дошкільної освіти КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР спільно з МОН України, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом психології НАПН України ім. Г.С. Костюка, Бердянським Державним педагогічним університетом, Федерацією Хаду в Україні, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА, проводить Всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства» (за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2017» — педагогічний квест).

0 Comments

Про Міжнародний фестиваль

Шановні колеги та друзі! Повідомляємо Вас, що 11-18 липня 2017 року в м. Скадовську Херсонської області, на базі Санаторію матері і дитини «Скадовськ, відбудеться VIІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРСПЕКТИВА.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ! Детальніше читайте тут

0 Comments