Про проведення фестивалю-огляду

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017  рік з 1 лютого по 31 травня 2017 року проводитиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд  кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань».

Фестиваль буде організовано з метою активізації просвітницької роботи з батьками у питаннях формування їхньої психолого-педагогічної та юридичної компетенції (лист МОН України від 13.01.2017 №1/9-8).

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності прийняти участь у фестивалі-огляді.

 

0 Comments

Відбувся виїзний семінар

16 січня  в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку)  "Центр розвитку дитини" для педагогів міста Славутич у рамках щорічного постійнодіючого виїзного теоретико-практичного семінару «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку" відбувся майстер-клас "Хвилинки арт-терапії".

 

З присутніми  працювала досвічений практичний психолог, яка має педагогічне звання "практичний психолог-методист"  цього ж закладу, системно-сімейний арт-терапевт, навчаючий тренер Східноукраїнської асоціації арт-терапії, автор та ведуча тренінгових програм із арт-терапії в роботі з дітьми та дорослими, тренер Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів з арт-терапії - Л. В. Стреж.

Учасники семінару  разом із Людмилою Василівною виконали низку вправ: "Знайомство", "Жила-була", "Створення казки про ляльку-намистинку", "Ресторан". Чи не найцікавішим було  виконання технік із виготовлення живого пластиліну та виготовлення ляльок-намистинок. 

 

Дякуємо організаторам за приємне спілкування та комфортні умови роботи.

0 Comments

З прийдешнім Різдвом!

0 Comments