Відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання

 22 листопада в дошкільному навчальному закладі "Центрі розвитку дитини" пройшло чергове засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) «Дефектолог. Info». 

 

Керівник  ММО, Лазаренко О. І., учитель-логопед цього ж закладу, ознайомила присутніх із порядком денним. Слухачі переглянули  відео-презентацію про просодичні порушення мовлення та відео-заняття про обстеження дітей молодшого віку з просодичними порушеннями, що запропонувала Прядко О.О., учитель-логопед.

 

Також педагоги ознайомилися з  виставкою дидактичних ігор та посібників «Скарбничка ідей» для організації та вдосконалення процесу корекційно-розвивального навчання, що підготувала Олена Олександрівна. Вони виготовлені педагогом власноруч із фетру, мають естетичний вигляд і багатофункціональні.

Дякуємо колегам із «Центру розвитку дитини» за сприяння у роботі та комфортні умови. 

Комментариев: 0

Запрошуємо до акції

Шановні друзі! 

Напевно, у кожного з вас є книги, що ви прочитали?!

 

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у акції «Подаруй книгу».

 

Акція проводиться в рамках роботи соціального проекту "Пізнаємо Україну разом", що проходить вже втретє в  дошкільному навчальному закладі № 8 "Теремок" протягом грудня 2018 року.

 

Можливо, саме ваша книга стане комусь у пригоді: буде поштовхом до пізнання, дасть дружню пораду чи спонукатиме до роздумів тощо. 

Прохання: книги, що ви даруватимете  мають бути для дітей дошкільного віку чи дорослих,  у хорошому стані чи нові. 

 

 

Книги можна передати Рубан В. В., практичному психологу закладу.

 

Маємо надію на активну участь і дякуємо за небайдужість! 

Комментариев: 0

Відбулося засідання міського методичного об'єднання

21 листопада в приміщенні музичної зали дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 6 "Крунк" пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Скарбничка вихователя спеціалізованої групи".

Керівник ММО  - Вишневецька Т.Д.,  зазначила про перебіг зібрання. Отже, колеги побачили відкритий перегляд  індивідуальної корекційної роботи з дитиною, що провела Грук С. М., вихователь «Крунка».

 

Презентація-консультація про міні-геокешинг «Пошуки скарбів»,  допомогла присутнім засвоїти елементарні засади використання вправ цієї технології у роботі з дошкільниками. Інтерактивні вправи сприяли розвитку пізнавальних інтересів слухачів.

Дякуємо колегам "Крунка" за комфортні умови роботи зібрання.

 

Комментариев: 0

Відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання

16 листопада в  дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 "Теремок"- центрі Софії Русової, пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Диво-гра для малюка".

 

Керівник ММО - Квачан О. О. познайомила присутніх із порядком засідання. 

 

Слухачі переглянули та обговорили відео-заняття з розвитку мовлення та сенсорно-пізнавальних компетенцій «Осіння подорож» із дітьми раннього віку (провела Квачан О. О). Присутні виразили свої враження від побаченого, подякували за заняття, відмітили якісну підготовку до ньоuj.  Зазначили про вмілу мотивацію дітей.

Також колеги обмінялися думками щодо  використання дидактичних іграшок та чому дитину потрібно навчати гратися? Таку відео-презентацію підготувала Сердюк М. П., вихователь дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок".

Обговорили  питання  щодо образних іграшок: як зберегти інтерес до них. Охочі розповіли  про  вправи – привітання, що дуже люблять діти раннього віку. Серед них малі фольклорні жанри, ритмічні вірші, заклички тощо. 

 

Дякуємо колегам із "Теремка" за комфортні умови роботи засідання, а практичному психологу  Рубан В. В., за вдало зроблену відеозйомку.

Комментариев: 0

Відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання

15 листопада в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 "Теремок"- центрі Софії Русової, пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Математична скарбничка".

 

Відкритий перегляд заняття з математики з дітьми  старшого дошкільного віку «Лунтик у гостях у дітей» провела вихователь Голубцова Л. М.   

Після його завершення, вона зробила самоаналіз заходу. Присутні  подякували вихователеві, відмітили велику підготовчу  роботу, задали запитання. Для багатьох присутніх  використання елементів інноваційної педагогічної технології М. Зайцева "Столік"  було новим.

З відео-презентацією «Про педагогічну технологію М. Зайцева «Столік» та розв'язання задач», присутніх ознайомила Яковчук Л.В., вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 8 «Теремок».

 

Керівник ММО - Донець О. М., вихователь дошкільного закладу № 1 "Калинка",   залучила слухачів  до  математичних цікавинок про особливості використання даної технології.

 

Дякуємо колегам із "Теремка" за комфортні умови роботи,  Примаченко О. Є. - вихователю-методисту закладу,  за технічну підтримку. 

Комментариев: 0

Лист про діяльність інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності інклюзивних груп.

 

Читайте по них тут.

Комментариев: 0

Про підготовчу роботу до засідання міського методичного об'єднання

9 листопада у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 "Теремок" - центрі Софії Русової,  відбулася  відеозйомка заняття з розвитку мовлення та сенсорно-пізнавальних компетенцій «Осіння подорож» для дітей раннього віку.

 

Слухачі ММО "Диво-гра для малюка" (керівник Квачан О. О.) можуть його переглянути 16 листопада о 13. 00. 

 

Запрошуємо долучитися до роботи.

Комментариев: 0

Інформація про практичний тренінг "Дошкільникам - освіта для сталого розвитку"

20 листопада у м. Києві  відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ДНЗ за програмою “Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку” від авторок-розробниць Олени Пометун та Наталії Гавриш.

Детальніше про нього читайте тут

Комментариев: 0

Вітаємо колег із "Крунку" зі створенням нового сайту

У колег із дошкільного навчального закладу № 6 "Крунк" вже працює новий сайт!

 

Ознайомитися з ним  можна тут

 

Його створив тато вихованця  - Юрій Клінков.

 

У новому сайті  поєдналися вишуканість, сучасність, почуття стилю.

 

Його адаптовано під мобільні пристрої.

 

Вітаємо колектив і чекаємо на нові дописи.

 

 

 

Комментариев: 0