Відеофільми про сучасних художників

Пропонуємо ознайомитися вам із міні-фільмами про сучасних художників у рубриці  сайту Головна  Відеофайли.

 

Отже, Бурштинові барви Ramunas Naumavicius. У його картинатах багато найніжнішої сонячної палітри. Барви бурштину випромінюють світло і передають глядчеві умиротворений і піднесений настрій.

 

Мальовані чари Віолетти Борігард вражають яскравим поєднанням кольорів, чарівністю сюжету, оригінальністю в зображенні героїв.

 

Веселкова палітра картин Наталії Дерев’янко створює особливий  яскравий дитячий світ, духовно-натхненну  палітру зображень святих.  Деякі полотна  художниці  виконані в українському фолькмодерні.

 

Казкова крамничка Галі Зінько відчиняється і запрошує до країни Дитинства. До неї можна поринути завжди, переглянувши ілюстрації до дитячих книжок художниці. 

 

Білі кораблики Катерини Дуднік  мають різноманітні сюжети.  Картини Катерини написані так, що кожен, хто їх переглядає, упізнає в них свої дитячі історії. 

 

Колискова поля: картини Вікторії Проців заквітчає вас у трави, що  в росяному намисті ледь-ледь гойдаються від вранішнього вітру. На них можна помітити чорну мураху, жука-сонечка. Ніби у сріблястому мареві, з’являються дівочі постаті у білих сорочках до п’ят із пишними розпущеними косами. 

 

Філософський простір картин Ніно Чакветадзе повертає нас  у дитинство. Вони зворушливі, щемні, наївні, казкові та буденні водночас.

 

Надихайтеся цими приємними митттєвостями спілкування з прекрасним. 

Комментариев: 0

Про фестиваль "Песпектива"

6-12 липня 2018 року в місті Одеса на базі Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) до 100-річчя ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (1918-2018) відбувся ІX МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА».

Фестиваль традиційно проводиться в рамках Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «Освіта XXI століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».

 

Головною метою фестивалю є професійний ріст, психолого-педагогічне та бізнес-навчання, обмін досвідом продуктивної роботи одночасно з відпочинком та оздоровленням учасників.

 

Від місцевого осередку  Асоціації працівників дошкільної освіти у м. Славутичі  цей фестиваль відвідали вихователь-методист дошкільного навчального закладу №5 "Джерельце" Павленко В. С. та вихователь-методист дошкільного навчального закладу "Яблунька"  Козловська А. А. (м. Вишневе).

Комментариев: 0

Про відрахування вихованців закладів дошкільної освіти

На численні звернення  стосовно відрахування  вихованців закладів дошкільної освіти подано роз'яснення.

Про нього читайте у листі Міністерства освіти і науки України.

Комментариев: 0

Картини Ramunas Naumavicius

У рубриці "Відеофайли" з'явився новий відео-фільм про картини литовського художника Ramunas Naumavicius. Запрошуємо переглянути його полотна.

 

У картинах Ramunas Naumavicius так багато найніжнішої сонячної палітри. 

 

Барви бурштину випромінюють світло і передають глядчеві умиротворений і піднесений настрій.

 

Комментариев: 0