Про створений осередок

У травні 2016 року був створений новий місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти" в місті Славутичі Київської області, головою якого стала Ірина Терещенко.

Запрошуємо долучитися до роботи в ній.

 

Що дає членство в Асоціації?

Безкоштовна участь у заходах Асоціації (семінарах, круглих столах тощо). 

Встановлення фахових, інформаційних та інших зв’язків між дошкільними навчальними закладами з різних регіонів України. Можливість обмінюватися інформацією про нові освітні технології, моделі і теорії. 

Участь у роботі консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, що утворюються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, для підготовки рекомендацій з питань, що стосуються дошкільної освіти. 

Можливість розробляти альтернативні проекти нормативно-правових актів та вносити пропозиції з питань поліпшення якості дошкільної освіти та соціального захисту працівників дошкільної освіти до центральних та місцевих органів виконавчої влади. 

Отримання своєчасної інформації про новинки у сфері дошкільної освіти, методичної та практичної допомоги з питань дошкільної освіти та соціального захисту працівників сфери дошкільної освіти. 

Можливість донести свої думки та проблеми до найвищих рівнів влади. 

 

На що витрачаються членські внески? 

Організація семінарів та інших заходів для членів Асоціації. 

Оплата участі активних членів Асоціації у заходах, які проводять інші організації. 

Здійснення окремих акцій, проектів та програм, спрямованих на обмін інформацією у сфері дошкільної освіти.

Господарські витрати (придбання канцтоварів, оплата поштового та інтернет-зв’язку, оренди приміщення, послуг банку).

Оплата заробітної плати Правлінню Асоціації. 

0 Comments

Вікторина від «Дошкільного містечка»

Шановні друзі!

 

Журнал «Дошкільне містечко» підготував для вас цікаву вікторину.

 

Під час роботи над ювілейним номером ми вирішили згадати власне дитинство й попросили п’ятьох українських педагогів, серед яких є і автори нашого часопису, поділитися своїми дитячими світлинами. 

 

Чи впізнаєте ви в малюках, зображених на фотографіях, знайомих нам усім педагогів-«дошкільників»?

 

Перевірте себе! Для участі у вікторині надсилайте відповіді на електронну скриньку головного редактора журналу «Дошкільне містечко» Ірини Терещенко mmc.tereshencko@yandex.ua з позначкою «Вікторина».

 

КОЖЕН учасник вікторини, хто відгадає хоча б одного педагога, зображеного на фото, отримає  календарик-розмальовку від журналу. Той, хто відгадає трьох педагогів, отримає в подарунок друковану версію п’ятого номера «Дошкільного містечка». 

 

Для перегляду фото, натисніть кнопку "Далі". Вікторина триває до 22 серпня. 

 

Успіхів!

 

0 Comments

Запрошуємо переглянути досвіди

Колеги, друзі!

У режимі он-лайн відбувається Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів із питань організації і розвитку дошкільної освіти. Голосування триває до 30 серпня.

 

На платформі проведення заходу – Освітній портал «Педагогічна преса» є  розділ - «Конкурс», де розміщено інформацію про огляд. Натисніть на його зображення та перейдіть на оголошення про його проведення. 

 

Учасниками огляду є методист із дошкільної освіти управління освіти та науки Славутицької міської ради Київської області  - Ірина Терещенко (номер для голосування 33496) http://nz.pedpresa.com.ua/edu/33496 та дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 «Джерельце» (номер для голосування 20990).

 

Знайдіть номер учасника, якого бажаєте підтримати та блакитну кнопку «Голосувати». Після цього натисніть її, введіть ім’я та електронну адресу, відправте заповнену форму. Вам прийде лист, відкрийте його і натисніть на нижнє довге посилання. 

 

Якщо ви проголосували, то висвітиться «Ваш голос враховано». З однієї скриньки приймається  лише один голос. 

 

Запрошуємо переглянути цікаві медіаджерела педагогів України.

Дякуємо!

0 Comments

Палітра картин Наталії Дерев'янко

Наталія Дерев’янко — молода запорізька художниця.

 

У своїх картинах вона створює особливий  яскравий дитячий світ, духовно-натхненну  палітру зображень святих.  

 

Деякі полотна  художниці  виконані в українському фольк-модерні.

 

Ці та інші сюжети запорізької художниці Наталії Дерев'янко - на картинах. 

Перейдіть до рубрики "Відеофайли".

0 Comments