Про фестиваль "Перспектива"

1-3 червня 2018 року, в Миколаївській області, на базі відпочинку «НИВА ЗОЛОТАЯ» курорт КОБЛЕВЕ Чорноморського узбережжя відбудеться Фестиваль освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА-МИКОЛАЇВ 2018».

 

Фестиваль традиційно проводиться в рамках Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «Освіта XXI століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства». У програмі Фестивалю — професійне навчання та обмін досвідом, відпочинок та оздоровлення.

Головна мета Фестивалю – підвищення професійної компетентності, творчий розвиток педагогів дошкільної та шкільної ланок, психологів та керівників, а також зміцнення здоровя, профілактика емоційного вигорання та активний відпочинок у колі колег і друзів. Учасники отримають Сертифікати міжнародного зразка.

 

Детальніше читайте тут.

Про медичну довідку для зарахування дитини до дитячого садка

Відтепер для зарахування дитини до дитячого садочка або школи потрібно надавати медичну довідку форми № 086-1/о – «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язково медичного профілактичного огляду». Вона містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою.

 

Відповідне роз’яснення у відповідь на лист МОН надає Міністерство охорони здоров’я. Запит виник у зв’язку зі скасуванням МОЗ форми первинної облікової документації «Медична картка дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)» (форма № 026/о).

 

Замість неї для зарахування до шкіл залишили довідку форми № 086-1/о, однак лишалося неврегульованим питання, яку довідку потрібно подавати для зарахування до дитсадків. За рішенням МОЗ, ця ж довідка, форми № 086-1/о, поширюватиметься і на дошкільні заклади.

 

Окремо у роз’ясненні йдеться про те, що під час зарахування дитини до дитсадка батьки також мають подавати довідку форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень».

 

За матеріалами сайту МОН України

0 Comments

Про Примірне положення методичного кабінету закладу дошкільної освіти

МОН України наказом від 16.04.2018 № 372 затвердило Примірне положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти.

 

 

Мета застосування Примірного положення — вдосконалення методичної роботи та стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Структура Примірного положення: загальні положення, мета, основні принципи діяльності та функції методичного кабінету закладу дошкільної освіти, основні завдання діяльності методичного кабінету, наповнення методичного кабінету.

Положення читайте тут

 

0 Comments

У Міністерстві освіти і науки України обговорювали питання наступності

Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти, відповідність Базового компонента дошкільної освіти віковим особливостям дітей старшого дошкільного віку та вимогам концептуальних засад реформування Нової української школи. Ці актуальні питання обговорили за круглим столом у Міністерстві освіти і науки України.

 

Учасниками заходу стали представники МОН, НАПН, ІМЗО, педагогічних вишів, обласних департаментів та освітяни, які опікуються дошкільною і початковою освітою.

Серед інших питань круглого столу – доцільність використання учителями під час першого (адаптаційно-ігрового) циклу початкової освіти досвіду роботи педагогів закладів дошкільної освіти зі старшими дошкільниками.

 

Читайте детальніше на сайті МОН України.

0 Comments

З прийдешнім святом

Про огляд-конкурс

У  І етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти бере участь заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 "Калинка" (завідувач закладом - Суріна Н. К. ) у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільські, міські, компенсуючого типу)».

 

Значна увага в конкурсі відведена роботі педагогічного, медичного колективу та інструктора з фізкультури Пінчук Т. М. 

 

Колектив закладу  ретельно готує низку узагальнюючих супровідних документів: заявку на участь у конкурсі, розлогий інформаційний лист навчального закладу, фотоілюстрації, відеоматеріали (фрагментарний показ фізкультурно-оздоровчої роботи, яка проводиться в навчальному закладі). 

Місцеве телебачення підготувало відеорепортаж про стан фізичного виховання в закладі.  

Бажаємо колективу вдалого проходження до наступного етапу конкурсу. 

0 Comments

Вітання з завершенням атестаційного періоду

Вітаю колег-дошкільниць, у яких сьогодні закінчився атестаційний період із його успішним завершенням. 

 

Всі вони доклали зусилля при проведенні відкритих переглядів, написанні перспективних педагогічних досвідів, участі в різноманітних формах методичної роботи тощо.

 

Вітаю колег, яким присвоїли педагогічні звання "вихователь-методист": Михайлинину О. М., Ткаченко С. В.(заклад дошкільної освіти № 5 "Джерельце") та Дуброву В. М., Ткачук Н. П., а також практичного психолога Рубан В. В. з присвоєнням педагогічного звання "практичний психолог-методист" (заклад дошкільної освіти № 8 "Теремок").

 

Дошкільний сектор прагнув бути вам у пригоді.

Щиро дякую всім за наполегливу та копітку роботу. Бажаю колегам міцного здоров'я, успіхів, нових досягнень!

0 Comments