Про членські квитки Асоціації працівників дошкільної освіти

Сьогодні, 27 жовтня, члени місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» в м. Славутичі отримали членські квитки з персональним номером.

 

Квиток засвідчує, що колеги є дійсними членами Асоціації. Для власників членських квитків передбачена низка переваг. Вони можуть отримувати консультації з різних питань від правління Асоціації,  своєчасну інформацію про новинки у сфері дошкільної освіти, методичної та практичної допомоги з питань дошкільної освіти та соціального захисту працівників сфери дошкільної освіти, мають можливість донести свої думки та проблеми до найвищих рівнів влади, мають знижки на видання, що створюються  за участі Асоціації.  

 

Голова місцевого осередку - Терещенко І. А. розповіла про роботу Координаційної ради у м.  Чернівцях. 

 

0 Comments

Пройшло чергове засідання міського методичного об'єднання

26 жовтня в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) № 1 "Калинка" пройшло міське методичне об'єднання (далі ММО) "Фантазії образотворчості".

 

Керівник ММО - Яцимон О. А., вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) "Центр розвитку дитини" запросила до слова вихователя Донець О. М., яка разом із дітьми 6 (7) року життя малювали портрет осені. 

 

Обговорення  переглянутого заходу виявило жвавий інтерес до цієї теми. Колеги подякували за змістовне заняття.

Консультацію про особливості зображення портрету дітьми-дошкільниками надала Найда В. П., вихователь дошкільного навчальнго закладу (ясел-садка) "Центр розвитку дитини" . Були показані способи малювання портрету.

Педагогів зацікавив і вернісаж портретів, які намалювали дошкільники з інших садочків міста. Дякуємо педагогам за високу відвідуваність заходу та комфортні умови роботи.

 

0 Comments

Пройшло чергове засідання методичного об'єднання

25 жовтня в приміщенні музичної зали дошкільного навчального закладу (ясел-садка) "Центр розвтку дитини" пройшло міське методичне об'єднання "Фізкультурна мозаїка".

 

У його рамках було проведено відкритий перегляд спортивного свята «Пригоди Котигорошка» для дітей старшого дошкільного віку. Його провела інструктор із фізкультури, керівник ММО "Фізкультурна мозаїка" - Якушева О.В.

Свято пройшло на високому професійному рівні. Слухачі ММО обговорили  переглянутий захід та висловили слова подяки за командну роботу колег, уміло підібрані ігри, сюрпризні моменти тощо.

 

Під час теоретичної частини роботи засідання працювала фокус-група інструкторів із фізкультури, які складали конспект фізкультурної розваги разом. Значна увага була  присвячена  підготовці до міського спортивного свята, що пройде традиційно в  березні 2017 року. 

0 Comments

Лист МОН України за підсумками засідання круглого столу з представниками ГО "Батьки SOS"

Просимо ознайомитися зі змістом листа тут

0 Comments

Пройшло засідання Координаційної ради

20-21 жовтня учасники Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» побували у чарівному місті Чернівці. 

Ці дні на буковинській землі були насичені зустрічами з освітянами, представниками місцевої влади, жителями міста. 

 

Протягом перебування в  місті члени Асоціації вели мову про культуру управлінської діяльності, створення розвивального простору для дітей, ознайомилися з досвідом роботи дошкільних навчальних закладів міста тощо. 

 

Впевнена, що багатьом із нас випала нагода побачили максимум того, що місцевим, може, і не вдається побачити за все життя: історичні пам’ятники міста, сучасні новобудови, парки, колоритні старі дворики… 

 

На будівлі Чернівецької ратуші розміщено девіз міста, до якого приєдналися і ми: «Спільними зусиллями». Так, ці зусилля доклали ті, хто нас приймав у гостях, і ті, хто віднайшов можливість показати дивовижну атмосферу старого міста. Згадую слова англійського поета Семюела Кольріджа: «Досвід, подібний до ліхтаря на кормі корабля, освітлює лише той шлях, який ми пройшли». А ми пройшли його разом із колегами-дошкільницями з усієї України. Дякуємо за спілкування та домашній затишок!

 

0 Comments

Схвалено проект Указу Президента України

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України "Про Всеукраїнський день дошкілля". Відповідне рішення було прийнято 11 жовтня 2016 року на засіданні уряду.

 

"Є пропозиція прийняти", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Указом пропонується офіційно заснувати Всеукраїнський день дошкілля і відзначати щорічно 30 вересня.

0 Comments

Пройшов семінар для педагогів дошкільних закладів

11 жовтня в приміщенні міського методичного центру пройшов семінар-практикум «Медіаграмотність та медіакультура учасників освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі»  із  педагогами дошкільних навчальних закладів міста. 

 

Його провела Терещенко Ірина, методист із дошкільної освіти міського методичного центру. 

Під час зустрічі було розкрито питання  роботи сучасних мас-медіа.

 

Говорили про негативний вплив сучасних медіа на здоров’я дитини; п’ять ключових принципів медіаграмотності; маніпуляцію у медіасередовищі на прикладі реклами; поради по організації перегляду з дитиною медіапродукції.

 

Зі слухачами було  проведенл вправи «Асоціація» зі словами «пропаганда», «інформування», «Звідки ми беремо інформацію?».

Учасники отримала роздаткові матеріали «Гарячі клавіші», підбірку сучасних мультфільмів із анонсом, словничок-довідничок термінів.  

 

0 Comments