З прийдешнім Новим роком!

0 Comments

Наказ Міністерства освіти та науки України про перелік іграшок та навчально-дидактичного обладнання

Примірний перелік іграшок, навчально-дидактичного обладнання читайте в Наказі Міністерства освти і науки України від 19.12.2017 № 1633 “Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти”

 

Завантажити  nakaz_mon_19122017_1633

0 Comments

Для маленьких читачів

15 грудня в музичній залі дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок" - центрі Софії  Русової відбулося приємне зібрання.

 

Ми вже писали про те, що у листопаді-грудні в садочку проходив фотоконкурс "Книга у моєму житті".

 

Конкурс організований у рамках соціального проекту «Book Space «Пізнаємо Україну разом».

 

Учасником програми Британської ради ActiveCitizensUkraine "Активні громадяни" є  Терещенко Ірина - автор  даного соціального  проекту.

 

Даний проект має свою сторінку у соціальному  додатку  Facebook  #BookSpace "Пізнаємо Україну разом", у якої є чимало читачів. Серед них редактор видавництва "Підручники та посібники" (м. Тернопіль) - Ірина Дворницька. Вона і  запропонувала підтримати учасників конкурсу.  

 

Отже, маленькі читачі  отримали подаруночки - книги, кишенькові календарики, закладки для книг від видавництва "Підручники та посібники" (м. Тернопіль).  Дякуємо пані Ірині та видавництву за приємні презенти.

 

З вітальним словом до тих, хто зібрався у залі звернулася завідувач Федорченко Наталія Миколаївнва. Вона вручила тим, хто здобув перемогу Дипломи та цінні подарунки.  

 

Також у кімнату для читання у дарунок  було передано від вікових груп садочку дитячі книги, книги від видавництва  "Дзвінкі віршики" (автор - Дзвінка Торохтушко)  "Парасольки для Квасольки" (автор  - Л. Вознюк), книга "Абетка маленького славутичанина" (автор - Ірина Терещенко). Читайте про неї тут.

 

Нагадуємо, що у кімнаті для читання протягом грудня можна сфотографуватися із декоративним хештегом #Я люблю книгу та принести книгу для обміну чи за бажанням подарувати її. 

Пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання "Абетка медичної сестри"

 

13 грудня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) "Теремок" - центрі Софії Русової" пройшло підсумкове засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Абетка медичної сестри".

 

Керівник ММО  - Величківська  С. М., вела мову про загальні вимоги до організації харчування дітей в умовах дошкільного навчального закладу.   Вона зосередила увагу на Інструкцію з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (затверджену наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року № 298/227;  та на  документ "Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах", що регламентується наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров'я України від 26.02.2013  № 202/165 зі змінами).

 

Про ведення необхідної документації з організації харчування у дошкільних навчальних закладах говорили медичні сестри садочків нашого міста.

 

Зазначили присутні і про необхідність  правильного поєднання продуктів і страв, раціональному режимі харчування, збалансованості раціону, що є основними умовами  для  підвищення  опору  дитячого  організму  до захворювань,   для   нормального   росту  і  розвитку  дітей,  які виховуються у дошкільних навчальних закладах.

 

Керівник ММО проаналізувала роботу за 2017/2018 навчальний рік та  намітила перспективи роботи на 2018-2019 н. р.

Керівником ММО  на два навчальні роки обрано - Кравченко Л. Л., медичну сестру дошкільного навчального закладу № 1 "Калинка". 

 

Дякуємо  Величківській С. М., за роботу керівника та адміністрації закладу за комфортні умови роботи.  

0 Comments

Запрошуємо на виставку

Фото-сушка світлин учасників конкурсу "Книга у моєму житті", що був організований у листопаді-грудні 2017 року у рамках роботи соціального проекту #BookSpace "Пізнаємо Україну разом" за сприяння програми Британської ради #ActiveCitizensUkraine, в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» - центрі Софії Русової у місті Славутичі, - вже розміщена на коридорній локації закладу та частково у музичній залі.

Перші відвідувачі вже ознайомилися з фото.

 

По секрету ми довідалися, про те, що у тих, хто вже відвідав виставку  є свої фото глядацьких симпатій.

 

Запрошуємо завітати на виставку фотографій.

0 Comments

Про фотосесію у кімнаті для читання

 Кімнаті для читання протягом грудня, ви зможете і читати улюблені книги разом із дітьми, і взяти участь у фотосесії з декоративним хештегом #Я люблю книги. Фотосесія організовується для всіх очочих батьків, дітей, працівників дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок".

 

Осередків для фото у кімнаті  чимало: це і полиці з книгами, декоративна лавочка із подушкою, стінні мурали з зображенням котів, вечірнього ліхтарика та місяця і м'яка подушка-трансформер тощо.

 

Фотосесія буде розгорнута у Кімнаті для читання, що діє у рамках роботи соціального проекту #BookSpace "Пізнаємо Україну разом" (менеджер проекту - Ірина Терещенко) та впроваджується з вересня 2016 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» - центрі Софії Русової у місті Славутичі. 

 

 

Про час і дату фотозйомки - узгоджуйте, будь ласка,  з вихователями закладу.

 

Соціальний проект продовжив свою практичну дію і у 2017 році. 

У грудні, в рамках проекту, розпочата акція "Подаруй книгу".

 

У кімнаті вже є книги, які подаровані багатьма батьками вихованців закладу, співробітниками садочку, а також мешканцями  міста: Любивою Людмилою, Мороз Оленою, Черніковою Тамарою, Колесовою Анною, Юлією Ландау тощо. 

 

Є також книжкові дарунки від  чернігівської поетеси Тетяни Пакалюк, львівської письменниці Наталії Гурницької, славутичанки  - Ірини Терещенко тощо. 

 

Книги, які ви бажаєте подарувати, можна залишити у завідувача закладом - Федорченко Н. М., вихователя-методиста - Примаченко О. Є., чи практичного психолога - Рубан В. В. 

0 Comments

Про акцію "Подаруй книгу"

 Друзі! Кожен із вас має книги, які ви вже прочитали.

Запрошуємо всіх охочих поділитися своїми улюбленими книгами та взяти участь в акції «Подаруй книгу». 

Акція проходить із 01 по 25 грудня 2017 року у Славутицькому дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 "Теремок" - центрі Софії Русової в рамках соціального проекту Book Space «Пізнаємо Україну разом».

 

 

Можливо, саме ваша книга стане комусь у пригоді: буде поштовхом до пізнання, дасть дружню пораду чи спонукатиме до роздумів.

Книги мають бути розраховані на дітей дошкільного віку чи дорослих, у хорошому стані або нові.

Ви можете відмітити книги дарувальним підписом.

Маємо надію на активну участь і дякуємо за небайдужість.

 

Звертайтеся до завідувача закладу  - Федорченко Н. М. та вихователя-методиста - Примаченко О. Є. 

0 Comments

Мелодії зими

 За календарем - сьогодні перший день зими.

 

Вона вже завітала до нас, порадувала своєю мякістю: снігом, відлигою і ... дощем.

Та незабаром почнуть збільшуватися дні, будуть зимові морози, хуртовини, яскраво світитиме сонечко.

Сніжинки, іній, паморозь, дивовижні візерунки на склі - всі ці природні явища ви точно відчуєте, послухавши  "Мелодії зими", що розміщений внизу на баннері нашого сайту. 

Отож, незабутня культова мелодія Джона Уільямса з кінофільму «Один вдома», інструментальна версія відомої пісні «Let it Snow» Діна Мартіна повною мірою дадуть вам насолоду і магічність кожного моменту дивовиж цієї зими.

0 Comments