Медійна грамотність автора веб-проекту

29 вересня пройшла зустріч із координаторами веб-ресурсів дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Захід провели методисти міського методичного центру Мандровний О. М., Терещенко І. А.

 

Мова йшла про аудиторію сайту, естетику та ергономіку проекту, фотографії на сайті, як писати тексти, міні-тестування, задуми творців веб-сайтів.

0 Comments

Пройшла настановча нарада з вихователями-методистами

27 вересня 2016 року у міському методичному центрі пройшла настановча нарада з вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів міста.

 

У роботі наради взяла участь завідувач міським методичним центром управління освіти та науки Славутицької міської ради Старовойтова А. О.  

 

Під час наради були обговорені такі питання.

Про нормативно-правове забезпечення функціонування дошкільної освіти у 2016/2017 навчальному році.

Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних (Лист Міністерства освіти і науки України від 25.07.2016 № 1/9-396). 

 

 

Про громадське обговорення громадського проекту Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля.

 

 Серед рекомендацій  засідання   вироблено наступні:

 

привести навчально-методичне забезпечення освітнього процесу дошкільних навчальних закладів у відповідність до переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України до використання у 2016/2017 навчальному році (офіційні веб-сайти Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та ДНУ МОН України «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» (www.iitzo.gov.ua).

 

Використовувати в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові освітні програми комплексного і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, схвалені науково-методичною радою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», науково-методичною радою міського методичного центру управління освіти та науки Славутицької міської ради та забезпечувати підготовку педагогів до їх використання.

 

Взяти участь у громадському обговоренні проекту Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля».  

Відгуки щодо проекту надсилати за адресою: domon@mon.gov.ua

0 Comments

Виставка до Всеукраїнського Дня дошкілля

Колеги з дошкільних навчальних закладів нашого міста (а саме — № 1 "Калинка", "Центра розвитку дитини", № 4 "Марите",  № 5 "Джерельця", № 6 "Крунк", № 8 "Теремок") надали на виставку "Сучасний дитячий садок" до міста Києва знімки.

 

Дякуємо за світлини та за вашу щоденну працю!

 

Пишаємося! Зі святом!

 

Більше фото >>>

0 Comments

З прийдешнім днем дошкілля

0 Comments

Про програми розвитку дітей

Колеги! На сайті Міністерства освіти та науки ви можете у вільному доступі переглянути та завантажити низку посібників програм для дітей дошкільного віку ,  рекомендованих для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році.

0 Comments

Про плани роботи міських методичних об'єднань

У рубриці сайту Головна, далі перейдіть до підрубрики Плани роботи міських методичних об'єднань, ви можете детально ознайомитися з планами керівників восьми методичних  об’єднань, які будуть діяти в 2016-2017 н. р. 

0 Comments

Впровадження соціального проекту в дії

У травні 2016 року всі охочі мешканці Славутича мали змогу взяти участь у тренінгу від Громадської організації «Чернігів Європейський» та Чернігівського національного технологічного університету в рамках програми Британської Ради "Активні громадяни".

 

Тренери Ганна, Тетяна, Наташа і Катерина допомагали учасникам розбиратися у складових сталого розвитку, у питаннях взаємодії громади із владою та бізнесом, навчали писати власні соціальні проекти.

 

Терещенко Ірина, учасниця програми, методист із дошкільної освіти міського методичного центру управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області розробила соціальний проект «Book Space «Пізнаємо Україну разом» та отримала підтримку проекту на реалізацію. Його буде впроваджено вже з вересня 2016 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок».

 

Мета проекту: створення простору для ефективного проведення вільного часу, взаємодії батьків та дітей, утвердження в громаді цінності читання книг на паперових носіях, патріотизму, поваги та інтересу до пізнання України, української мови та культури.

 

2 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

15 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 "Джерельце" пройшло настановне засідання міського методичного об’єднання «Управлінський діалог». 

 

Керівник ММО - Кириленко Т. В., проінформувала  про  лист Міністерства освіт та науки України від 16.06.2016 № 1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році».

 

Вихователь-методист  Павленко В. С., звернула увагу на «Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році» (лист Міністерства освіти  і науки України від 12.08.2016 року № 1/9-432) та зазначила про те, що особлива увага звертається на терміни дії грифів). 

 

До слова була запрошена головний спеціаліст по роботі з дошкільними закладами управління освіти і науки Славутицької міської ради - О. В. Васянович, вона зазначила,  що  освітній процес у дошкільних закладах  необхідно  здійснювати за  програмами (комплексними, парціальними). Значна частина програм розміщена на сайті Міністерства освіти та науки України. Також йшлося про те, що закладам необхідно розробити низку заходів на навчальний рік щодо здійснення національно-патріотичного виховання дітей.

 

Вихователь-методист  Павленко В. С. окреслила основні засади  інструктивно-методичних рекомендацій «Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах» (лист МОН від 25.07.2016 № 1-9/396).

 

Слухачі ознайомилися з проектом плану роботи ММО «Управлінський діалог» на 2016-2017 навчальний рік.

 

Дякуємо адміністрації закладу за комфортні умови роботи. 

0 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

 

14  вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Центр розвитку дитини» пройшло настановче засідання міського методичного об’єднання (далі ММО). 

 

На засіданні ММО «Фантазії образотворчості» (керівник Яцимон О. А.) ознайомила присутніх із інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році»; говорили про проект плану роботи ММО на 2016-2017 н. р.; про Лист Міністерства освіти та науки України  від 12.08. 2016 року № 1/9-434, у якому  вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році; про інструктивно-методичні рекомендації "Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах".

 

Значна увагу була приділена конкурсу "Чарівний дивосвіт енергозбереження".

 

Методист із дошкільної освіти міського методичного центру - Терещенко Ірина представила  слухачам  локальний журнал "Дошкільне містечко"  та презентувала постійному автору рубрики "Прогулянки Славутичем" - Тетяні Ложкіній його свіже видання. Про журнал читайте тут

 

Дякуємо адміністрації закладу  за сприяння у проведенні засідання.

 

Дякуємо адміністрації закладу  за сприяння у проведенні засідання.

0 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

13 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 4 "Марите" пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання (далі ММО) "Музичний водограй".

 

 

Належну увагу керівник ММО - Сидоренко Ірина Леонідівна, приділила інструктивно-методичним  рекомендаціям  Міністерства освіти та науки України щодо організації роботи з музичного виховання дітей у  дошкільних навчальних закладах від 02.09.2016 р. № 1/9-454.

 

 

Слухачами було схвалено план роботи ММО на 2016-2017 н. р.

Було внесено пропозицію про можливість змін  у плані роботи протягом навчального року  у частину, що стосується кількості практичних показів.

Дякуємо адміністрації закладу за комфортні умови роботи для слухачів.

0 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

12 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку)  № 5 "Джерельце" пройшло настановче засідання міського методичного об’єднання (далі ММО). 

 

На засіданні ММО «Диво-гра для малюка» (керівник Ткаченко С. В.) ознайомила присутніх із інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році». Говорили про проект плану роботи ММО на 2016-2017 н. р.; про Лист Міністерства освіти та науки України  від 12.08. 2016 року № 1/9-434, у якому  вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році.

 

Особливу увагу  було звернуто на те, що в роботі слід використовувати  програми та посібники, що мають гриф Міністерства освіти та науки України та терміни дії грифів. 

0 Comments

Про міську акцію

УМОВИ проведення міської акції «Екологічна стежина»

 

I. Загальні положення

Міська акція «Екологічна стежина» (далі – акція) проводитиметься щорічно до 2020 року в рамках виконання заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Славутицької міської ради № 50-4-VIІ від 11.12.2015 року. 

ІІ. Мета і завдання акції

- залучення педагогів, учнів і вихованців та їх батьків до покращення озеленення території та приміщень навчальних закладів;

- формування екологічної культури учасників навчально-виховного процесу, активізації їх природоохоронної діяльності, розвиток їх пізнавальної та творчої діяльності;

- виховання у підростаючого покоління турботливого ставлення до рослинного світу, природи рідного краю;

- виховання естетичного та художнього смаку, розвиток творчих здібностей учнів та вихованців. 

Учасники акції

До участі в акції запрошуються  навчальні заклади міста у номінаціях: 

- 2016 рік – «Галерея кімнатних рослин»;

- 2017 рік – «Рослини нашого двору»;

- 2018 рік – «Зелена аптека»;

- 2019 рік – «Туристична стежина»;

- 2020 рік – «Пори року». 

ІІІ. Номінації акції 

3.1. Номінації акції у 2016 році:

- «Зимовий сад»;

- «Галерея, рекреація, хол»;

- «Куточок природи».

Заклад може брати участь у трьох або менше номінаціях одночасно. 

IV. Терміни та загальні вимоги до проведення акції

4.1. Акція проводиться у кожному навчальному закладі із 01.10.2016 по 30.11.2016 року. 

4.2. Для проведення акції у закладі утворюються оргкомітет та журі. 

4.3. У визначений оргкомітетом день у закладі організовується фінальна презентація результатів акції. 

4.4. Журі оцінює результати акції за самостійно визначеними критеріями; визначає по одному переможцю з кожної номінації.  При цьому журі звертає увагу на: безпосередню участь учнів (вихованців) в акції, змістовність та естетичний рівень оформлення зони для озеленення, розкриття змісту роботи та результати акції; новизну і творчі знахідки; наявність  інформації про акцію на веб-сайті, дошках оголошень тощо. 

4.5. Результати акції оформлюються у фотозвіт: одна світлина, що відображує загальний вид – фінальний результат проведеної роботи; п’ять світлин що відображають найбільш вдалу роботу з реалізації акції або етапи виконання робіт. Фотозвіт оформлюється окремо до кожної з номінацій, тобто якщо заклад бере участь у трьох номінаціях, подається вісімнадцять світлин. Світлини із підписами подаються у електронному вигляді у форматі JPG, роздільною здатністю 1200х800. До фотозвіту додається короткий текст (до 1 стор. 14 шрифтом) із описом проведеної роботи. Фотозвіт надсилається на електронну адресу metodslavutich@ukr.net до 01.12.2016.

V.  Нагородження переможців

5.1. Учасники акції нагороджуються дипломами переможців міської акції «Екологічна стежина» та цінними подарунками. Окремі навчальні заклади можуть бути відзначені спеціальними дипломами та подарунками. Колективні роботи відзначаються одним подарунком. Питання нагородження інших учасників акції оргкомітети кожного закладу вирішують самостійно. 

5.2. Для нагородження учасників акції можуть залучатися кошти благодійних фондів, спонсорів, окремих фізичних осіб тощо, що не суперечить чинному законодавству.

 

2 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

8 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку)  № 8 «Теремок» пройшло настановне засідання міського методичного об’єднання (далі ММО) медичних сестер.

 

Керівник  засідання – старша медична сестра Величківська С. М. проговорила про  зміни у Санітарному регламенті для дошкільних навчальних закладів (зареєстровано в Міністерстві юстиції України  14 квітня 2016 р. за N 563/28693). Керівник  ознайомила з проектом плану роботи ММО «Абетка медичної сестри» на 2016/2017 н. р. На останок слухачі виробили проект рекомендацій. 

 

З метою підвищення теоретичного та практичного рівня слухачів методичного об'єднання з питання ролі медичної сестри в фізкультурно-оздоровчій роботі при навчанні дітей плаванню, рекомендуємо:

 

1. Керуватися у роботі Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за N 563/28693).

2. Схвалити план роботи міського методичного об’єднання «Абетка медичної сестри» на 2016-2017 н. р.

3. Удосконалювати професійну майстерність медичних працівників шляхом обміну педагогічного досвіду.

Дякуємо адміністрації закладу за комфортні умови роботи під час засідання. 

 

0 Comments

Пройшло настановче засідання міського методичного об'єднання

7 вересня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Центр розвитку дитини» пройшло настановче засідання міського методичного об’єднання (далі ММО). 

 

На засіданні ММО «Фізкультурна мозаїка» (керівник Якушева О. В.) ознайомила присутніх із інструктивно-методичними рекомендаціями «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році»;говорили про проект плану роботи ММО на 2016-2017 н. р.; про Лист Міністерства освіти та науки України  від 12.08. 2016 року № 1/9-434, у якому  вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році; про інструктивно-методичні рекомендації  "Про організацію національно-патріотичного виховання у дошкільних навчальних закладах".

Значна увагу була приділена прийдешньому міському спортивному святу "Це моя земля, це моя країна - Україна!", що традиційно буде проведений у березні 2017 року.

 Дякуємо адміністрації закладу  за сприяння у проведенні засідання.

0 Comments

Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі

Міністерство освіти і науки оприлюднило інструктивно-методичні  рекомендації щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах.

Ознайомитися можна тут

0 Comments

Організація роботи з музичного виховання

Вийшов лист  Міністерства освіти та науки України від 02.09.2016 № 1/9-454 «Щодо організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах».

 

З листом можна ознайомитися  тут

0 Comments

Пройшли настановчі засідання методичних об'єднань

6 вересня в дошкільних навальних закладах № 8 «Теремок», № 6 «Крунк» пройшли настановчі засідання міських методичних об’єднань (далі ММО). 

 

На  засіданнях ММО «Математична скарбничка» (керівник Яковчук Л. В.), «Дефектолог. Info» (керівник Акименко І. І.) вели мову про інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році»; про проекти планів роботи ММО на 2016-2017 н. р.; про Лист Міністерства освіти та науки України  від 12.08. 2016 року № 1/9-434, у якому  вміщено Перелік навчальної літератури, рекомендованої для використання в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році.

Дякуємо колективам закладів за сприяння у проведенні засідань.

0 Comments

Увага! Конкурс

Запрошуємо колективи дошкільних навчальних закладів до участі в конкурсі.

 

Положення про вернісаж дитячої творчості 

«Чарівний дивосвіт енергозбереження»

 

1. Загальні положення

Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт енергозбереження» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки  Славутицької міської ради та міський методичний центр.

2. Мета та завдання вернісажу

2.1. Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутич «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).

2.2. Завдання вернісажу: 

- формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів (тепла, світла, повітря, води, лісу тощо); 

- виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця, мотивація практичних дій до раціонального використання ресурів, енергозбереження;

- пропагування, популяризація енергоефективності, впровадження енергозберігаючих технології як на підприємствах, так і в своєму житлі з метою економії фінансових та енергетичних ресурсів;

- виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;

- стимулювання професійної активності педагогів. 

3. Порядок і терміни проведення вернісажу

3.1. Вернісаж проводиться протягом 2016/2017 навчального року в ІІ етапи:

- І етап (відбірковий). Проводиться на локальному рівні в кожному дошкільному навчальному закладі міста до 01.12.2016 року.

- ІІ етап  (міський). Триває з 01.12.2016 до 30.01.2017 року.

3.2. Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети вернісажу.  Його склад затверджується наказом керівника закладу. 

3.3. Оргкомітет ІІ етапу:  Старовойтова А.О., завідуюча міським методичним центром, Терещенко І.А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру, Корчак Д.О., менеджер із комунікації Грантового проекту ЄС. 

3.4. Оргкомітет та його повноваження:

- доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення вернісажу;

- визначає пам’ятні подарунки та організовує висвітлення ходу вернісажу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру, його ресурсах-супутниках, веб-ресурсах Грантового проекту ЄС.

3.5. Результати вернісажу узагальнюються в електронний та друкований каталоги, відео презентацію, розміщуються на веб-ресурсах Грантового проекту ЄС, веб-сторінках із енергозбереження веб-сайтів установ та закладів міста, веб-сайті міського методичного центру, міській виставці в рамках Європейських днів сталої енергії. Дитячі роботи не рецензуються і не повертаються.

3.6. Дитячі роботи та заявки на участь у вернісажі подаються до організаційного комітету ІІ етапу вернісажу до 30.01.2017 року.

3.7. Роботи супроводжуються заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю: день, місяць, рік народження  та вікову категорію: 5-6 р., 6-7 р., назву роботи, дошкільного навчального закладу, а також повністю П.І.Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину. 

4. Учасники   вернісажу  

До участі в вернісажі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів. Вернісаж проводиться за двома віковими категоріями: перша – 5-6 років; друга – 6-7 років.

5. Вимоги до робіт та їх оцінювання

5.1. У 2016/2017 навчальному році до участі у вернісажі подаються роботи з аплікації. 

5.2. Аплікації можуть бути виконані в різних техніках із використанням паперу, шкіри, тканини, ниток, пластиліну, квілінгу, листя тощо. 

5.3. Аплікації можуть бути об’ємними, плоскими, обривними тощо.

5.4. Аплікації приймаються лише у стандартному розмірі  21 х 30 см. (у форматі А4), на білому або кольоровому картоні без рамки та паспарту.

5.5. Роботи мають бути придатними для демонстрації на вертикальній площині та легкими за вагою.     

5.6. Дошкільні навчальні заклади до оргкомітету ІІ етапу подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Загалом подається не більше шести робіт. 

5.7. До участі у вернісажі можуть надаватися індивідуальні та колективні роботи. 

5.8. До кожної  роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman,  через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини повністю (5 років, 4 місяці 2 дні), номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Ця  інформація розміщується на роботі з правого боку, внизу.

5.9. Якщо оргкомітетами дошкільних навчальних закладів будуть порушені вимоги до робіт, то оргкомітет ІІ етапу автоматично їх не прийматиме до участі у фінальному вернісажі. 

6. Нагородження учасників 

6.1. На підставі рішення оргкомітету вернісажу учасники нагороджуються «Дипломом учасника вернісажу» та цінними подарунками. Окремі аплікації та (або) навчальні заклади можуть бути відзначені спеціальними дипломами та подарунками. Колективні роботи відзначаються одним подарунком. 

6.2. Педагоги, які підготували учасників ІІ етапу нагороджуються подяками та пам’ятними подарунками.

6.3. Для нагородження учасників вернісажу можуть залучатися кошти благодійних фондів, спонсорів, окремих фізичних осіб тощо, що не суперечить чинному законодавству.

 

0 Comments

Мелодії осені

Літечко минуло, і вже осінь шепоче всіма кольорами, що ми маємо у дарунок від неї: зеленими, червоними, багряними, лимонними, коричневими. 

Килими листя, що подекуди опало, поєдналися в неповторний візерунок барв.

 

Пропонуємо послухати композиції осені. Вони  ще відгукуються стрекотом коників-стрибунців у траві, срібними ниточками павутиння, що літає у повітрі, різними мелодіями акварелі.

 

Мелодії осені від De Wolfe Music – британської музичної компанії, яка вже понад сто років веде свою музичну бібліотеку. Людовіко Ейнауді – італійський композитор-неокласик. Відомий своїми композиціями до фільмів «1+1», «Самба» та інших. Слухаємо!

 

І  трохи улюбленої лірики від Павла Тичини:

Листя падає

Осінь листопадує 

По доріжці, на 'дній ніжці вітер... 

Знайдіть  час для себе: у вихідні, чи декілька хвилин на роботі та послухайте мелодії осені. 

0 Comments

Про настановчі засідання

Повідомляємо про графік роботи міських методичних об'єднань.

 

Математична скарбничка - 06.09.2016, 13.00 (керівник Яковчук Л. В., ДНЗ № 8 "Теремок");

 

Дефектолог. Іnfo - 06.09.2016, 15.00 (керівник Акименко І. І., ДНЗ № 6 «Крунк», музична зала);

 

Фізкультурна мозаїка - 07.09.2016, 12.30 (керівник Якушева О. В., ДНЗ «Центр розвитку дитини»);

 

Абетка медичної сестри – 08.09.2016, 13.00 (керівник Величківська С. М., ДНЗ № 8 «Теремок»);

 

Диво-гра для малюка  - 12.09.2016,  13.00 (керівник Ткаченко С. В., ДНЗ № 5 «Джерельце»);

 

Музичний вернісаж  - 13.09.2016,  12.00 (керівник Сидоренко І. Л., ДНЗ № 4 «Марите»);

 

Фантазії образотворчості - 14.09.2016, 13.00 (керівник Яцимон О. А., ДНЗ "Центр розвитку дитини");

 

Управлінський діалог. Next - 15.00.2016, 13.00 (керівник Кириленко Т. В., ДНЗ № 5 «Джерельце»);

 

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном 2-41-25, контактна особа Терещенко Ірина.

0 Comments

З Першовереснем!

Шановні друзі!

З днем знань, із Першовереснем!

 

Для кожної людини знання є необхідною складовою. 

Знання - це свобода і незалежність, бо освічена людина не піддається маніпулюванню.

Знання – це найсильніша зброя, бо освічена людина здатна вщент розбити будь-яку брехню чи міф.

Знання – це майбутнє, бо освічена людина знає як змінити світ на краще. 

 

Зі святом!

0 Comments